Madden NFL 23

Premiera:
19.08.2022
Gatunek:
sport, futbol amerykański
Platforma:
PC, XONE, PS4, PS5, XSX
Producent:
EA Tiburon
Wydawca:
Electronic Arts
Język:
angielska

O grze

Madden NFL 23 to kolejna odsłona popularnego cyklu gier sportowych traktujących o futbolu amerykańskim. Za stworzenie tytułu odpowiada EA Sports, a wydaniem na PC oraz konsole Xbox Series X/S, PlayStation 5, Xbox One i PlayStation 4 zajęła się firma EA Sports

Największą atrakcją w przypadku Madden NFL 23 na konsole Xbox Series X/S i PlayStation 5 jest FieldSENSE, czyli zupełnie nowy system rozgrywki, dzięki któremu gracze mają większą kontrolę nad poszczególnymi mechanikami, a dodatkowo mogą cieszyć się oprawą wizualną najwyższej jakości. Jednocześnie za sprawą wspomnianego rozwiązania autorom udało się zaimplementować niezwykle realistyczne animacje i poprawione sterowanie, co sprawia, że kierowanie poszczególnymi zawodnikami jest bardziej responsywne i komfortowe niż w poprzedniej odsłonie.

Madden NFL 23 oddaje do dyspozycji zainteresowanych różnorodne tryby rozgrywki, w tym: Franchise, Face of the Franchise: The League, Madden Ultimate Team, The Yard, Superstar KO, a także multiplayer dostępny zarówno przy jednym ekranie, jak i za pośrednictwem internetu. Wszystko to sprawia, że z Madden NFL 23 można spędzić naprawdę długie godziny niezależnie od tego, czy będziemy rywalizować przeciwko SI czy innym graczom.