Jett: The Far Shore

Premiera:
05.10.2021
Gatunek:
Platforma:

O grze

Jett: The Far Shore to przygodowa gra akcji stworzona przez firmę Superbrothers we współpracy ze studiem Pine Scented Software. Tytuł zadebiutował na PC oraz konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5.

Za sprawą Jett: The Far Shore przenosimy się do świata w klimatach science-fiction. Główną bohaterką opowieści jest astronautka Mei, która trafia na tajemniczą planetę pokrytą głównie oceanami, gdzie musi zlokalizować źródło sygnału odpowiedzialnego za to, że ludzie zdecydowali się ruszyć na podbój kosmosu.

Jett: The Far Shore oferuje mechanikę rozgrywki, która stanowi połączenie eksploracji oraz walki. Zabawa skupia się głównie na przemierzaniu lokacji i badaniu znajdujących się w nich okazów, ale nie tylko, bowiem niekiedy musimy stawić czoła rozmaitym zagrożeniom. Na naszej drodze stają między innymi olbrzymi wrogowie, ale nie tylko, bo w otwartym świecie Jett: The Far Shore można zginąć nie tylko z rąk monstrualnych przeciwników.

Warto zaznaczyć, że Jett: The Far Shore oferuje wyłącznie kampanię fabularną i jest pozbawiony jakichkolwiek trybów rozgrywki wieloosobowej.

Wymagania sprzętowe

system operacyjny Windows 10 64 bit, procesor Intel Quad Core 3,2 GHz, 8 GB RAM, karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 1060 lub AMD Radeon RX 480, 14 GB wolnego miejsca na dysku twardym