JETT: The Far Shore z datą premiery i nowym zwiastunem z fragmentami rozgrywki

Mikołaj Ciesielski
2021/08/26 10:00

Jesteście gotowi na intrygującą i wzruszającą przygodę w kosmosie?

JETT: The Far Shore z datą premiery i nowym zwiastunem z fragmentami rozgrywki

JETT: The Far Shore zapowiedziano w czerwcu 2020 roku. Produkcja studia Superbrothers Inc. nie zabrakło również na wczorajszym gamescom Opening Night Live, gdzie zaprezentowano nowy zwiastun gry, w którym nie zabrakło fragmentów rozgrywki. Poznaliśmy także datę premiery. Okazuje się, że JETT: The Far Shore zadebiutuje na rynku dokładnie 5 października bieżącego roku. Tytuł dostępny będzie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5. Tymczasem rzućcie okiem na wspomniany trailer i dajcie znać, czy zamierzacie wybrać się w kolejną kosmiczną misję.

JETT: The Far Shore zaprasza cię na międzygwiezdną wyprawę, podczas której zdecydujesz o przyszłości ludzi napędzanych snami i prześladowanych nicością, w tej filmowej grze akcji i przygody. Jako Mei dokonujesz zwiadu i ruszasz na mityczną oceaniczną planetę. Przejmij kontrolę nad „jettem” i odkryj nieznane i rozległe obszary – śmigaj nisko nad falami, wzlatuj nad nietknięte wybrzeża i zwiedzaj niesamowite lasy. Adaptuj się do zaawansowanego, systemicznego otwartego świata i pokonaj przeciwieństwa wśród bliskich sobie osób. Przeżyj historię przedstawiającą odwagę, zdziwienie i żal – czytamy w opisie gry na oficjalnej stronie PlayStation.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że zgodnie z zapowiedziami JETT: The Far Shore ma być przygodową grą akcji z otwartym światem, w której pojawią się również elementy immersive sim. Rozgrywka polega przede wszystkim na eksploracji nieznanej planety. Podczas zabawy będziemy badać napotkane na swojej drodze rośliny i zwierzęta. Nie zabraknie też zróżnicowanych wyzwań, z którymi będziemy musieli poradzić sobie przy pomocy posiadanych narzędzi i zdobytej wcześniej wiedzy.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!