Interstellar na PS5. Poznajcie Jett: The Far Shore

pepsi
2020/06/12 00:25
2
0

Kto jest chętny na kolejną szaleńczą misję w kosmosie?

Interstellar na PS5. Poznajcie Jett: The Far ShoreStudio Superbrothers Inc. pokazało swoją nową grę, Jett: The Far Shore. Niewielkiej ekipie, która do tej pory ma na swoim koncie zaledwie jedną grę (wydane w 2011 Sword & Sworcery), udało się skupić uwagę naprawdę wielu osób na swoim nowym przedsięwzięciu. Wszystko dlatego, że Jett: The Far Shore zostało pokazane przy okazji pierwszej oficjalnej prezentacji PlayStation 5.

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, komu trailer Jett: The Far Shore nie przywiódł na myśl filmu Christophera Nolana, Interstellar. Podobnie jak Matthew McConaughey we wspomnianym obrazie, gracze ruszą w międzygalaktyczną podróż, aby od nowa napisać przyszłość ludzkości. Ta spektakularna wyprawa będzie dostępna na PS5 i PS4 już w tegorocznym okresie przedświątecznym.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
MisioKGB
Gramowicz
12/06/2020 15:50

Wygląda na to, że kamera będzie się zmieniać, podobnie jak w tej japońskiej grze, której nazwy nie pamiętam. Raz widok z zza pleców, a raz z boku jak w jakiejś platformówce. Takie łączenie gatunków zawsze na plus.

WarekD
Gramowicz
12/06/2020 09:00

Prawdę mówiąc, zaciekawił ten temat gry o kosmosie. Aczkolwiek ciekawe jestem nowego Spidermana z Milesem. Ponoć ma być też dostępny na ps4, pewnie na tą wersję pro bo tam jest możliwość włączenia turbo.