Halo Reach

Producent: Bungie Wydawca: Microsoft Polska Premiera: 14.9.2010 Gatunek: akcja Wersja językowa: EN Wydania tej gry: Halo Reach (edycja premierowa), Halo Reach Limited Edition (edycja premierowa), Halo Reach Legendary Edition (edycja premierowa)

Jako wojownik w Halo: Reach przeniesiesz się do roku 2552, czyli w okres sprzed wydarzeń z Halo: Combat Evolved. Reach to baza wojskowa oraz jedna z ostatnich kolonii ludzkich, która przetrwała w walce z połączonymi siłami obcych zwanymi Przymierzem. Aby uchronić rasę ludzką przed unicestwieniem, dołączysz do Spartan należących do Noble Team, elitarnej grupy superżołnierzy pod dowództwem United Nations Space Command.


W stosunku do poprzednich części gry, w Halo:Reach czekają na graczy nowe tryby rozgrywki wieloosobowej. Poza dotychczasowymi trybami Slayer, Capture the Flag oraz King of the Hill, otrzymamy nowe, emocjonujące tryby: Headhunter, Stockpile oraz Invasion.
W Halo: Reach znajdziemy również nową broń, będzie to Designated Marksman Rifle, która podobnie jak Magnum powali wroga po pięciu trafieniach., DMR zastąpi Battle Rifle znaną z Halo 3.


Producent gry zapewnił także, że dzięki bardziej efektywnemu wykorzystaniu mocy Xbox 360, nowe Halo wygląda jeszcze lepiej niż poprzednie wersje.

Halo Reach

Zapisz się na turniej Halo: Reach!

Łukasz Odziewa
0

Halo Reach to jeden z najpopularniejszych sieciowych tytułów na Xboksa 360. Nic dziwnego, że poza oficjalnymi turniejami, organizowane są także inne, powstałe z inicjatywy samych graczy.

Rusza pierwszy turniej LIVE League w grę Halo Reach

Microsoft Polska
0

Warszawa – 4 listopada 2010 r. – Microsoft wraz z firmą Cybersport już w listopadzie zaprosi polskich graczy do udziału w pierwszym turnieju online w ramach rozgrywek LIVE League. Uczestnicy rywalizować będą poprzez usługę Xbox LIVE w jednej z najbardziej popularnych gier ostatnich miesięcy – Halo Reach.

Bungie też banuje oszustów!

Łukasz Odziewa
15

Wygląda na to, że cheaterzy nie mają ostatnio łatwego życia. Dopiero pisaliśmy o sądowej kampanii Blizzarda, a teraz okazuje się, że również Bungie nie toleruje oszustów.

Halo Reach debiutuje na rynku!

Adam Berlik
10

W końcu nadszedł ten moment – czwarta i zarazem ostatnia odsłona cyklu Halo tworzona przez Bungie trafiła na półki sklepowe na całym świecie. Halo Reach już przed premierą zostało okrzyknięte najlepszą częścią serii.

Microsoft wciąż chce filmu na podstawie Halo

Łukasz Odziewa
2

Jak to możliwe, że seria taka jak Halo nie doczekała się jeszcze swojego filmu w kinach? Tym bardziej, że pojawiały się już plotki na temat scenariusza filmu, którego reżyserią miałby zająć się sam Peter Jackson.

Czy Microsoft pozwie firmę Samsung?

Michał Ostasz
28

Bardzo możliwe, że przedstawiciele tych dwóch firm spotkają się w sądzie. A to za sprawą spotu reklamowego telefonu Samsung Galaxy S, który... bardzo przypomina materiał promocyjny z gry Halo. Zobaczcie to sami.

Zobacz dwie mapy z Halo: Reach

Łukasz Odziewa
5

Wszyscy czekający na Halo: Reach powinni być zadowoleni - możemy wreszcie zobaczyć dwie mapy z multiplayera - Reflection oraz Zealot. Mowa oczywiście o filmach z rozgrywki.

Halo: Reach - tak wygląda walka w kosmosie

Adam Berlik
7

Halo Reach pozwoli również na walkę w kosmosie. O tym, jak prezentuje się ten etap rozgrywki można przekonać się oglądając poniższy gameplay opublikowany na zasadzie wyłączności przez serwis GameTrailers.