Gamescom 2019: Horda nadciąga! Nowy trailer Gears 5 zaprezentowany przez Microsoft

pepsi
2019/08/19 18:40
0
0

Daniem głównym dzisiejszego pokazu Microsoftu na gamescomie 2019 miał być premierowy pokaz trybu Hordy z Gears 5. Cóż, oto i on.

Gamescom 2019: Horda nadciąga! Nowy trailer Gears 5 zaprezentowany przez MicrosoftMicrosoft podczas Inside Xbox nie szczędził materiałów z Gears 5. Horda doczekała się premierowego pokazu w formie trailera, po którym nastąpiła emisja wideo z rozgrywką i komentarzem twórców. Następnie na scenie pojawili się przedstawiciele The Coalition, dostarczając dodatkowych informacji na temat nowo prezentowanego trybu gry.

Twórcy Gears 5 wielokrotnie podkreślili, że w Hordzie kluczem będzie współpraca. Aby ją uwydatnić i sprawić, by gracze nie rywalizowali między sobą, The Coalition wprowadziło szereg mechanizmów. Dużo miejsca poświęcono też umiejętnościom specjalnym. Każda z postaci będzie dysponowała unikatową zdolnością, która odwróci losy najbardziej zaciętych bitew. Mowa tu chociażby o niewidzialności, przywołaniu artylerii czy przejęciu kontroli nad jednym z przeciwników.

Jako bonus przedstawiciele The Coalition zapowiedzieli, że w Gears 5 gościnnie pojawią się postacie z Halo: Reach: Kat i Emile. Każda z nich będzie dysponowała własną unikatową umiejętnością. Przedstawiono też edycję limitowaną gry, stworzoną specjalnie z myślą o Xboksie One X.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!