News

Pojawił się gameplay Halo: Reach z wersji pecetowej

Maria Wawrzyniak, 01.07.2019 22:55 0

Deweloperzy studia 343 Industries opublikowali ostatnio nowy materiał prezentujący gameplay z Halo: Reach w wersji pecetowej, czyli pierwszej produkcji z Halo: The Master Chief Collection, która zbliża się coraz większymi krokami.

Nagranie trwa prawie 18 minut i przedstawia piątą misję z kampanii fabularnej, zatytułowaną Tip of the Spear. Zadaniem gracza jest zniszczenie dział przeciwlotniczych należących do wrogich Covenantów. Film oglądamy w rozdzielczości 4K z ulepszoną oprawą graficzną nawiązującą do pierwowzoru z 2010 roku.Źródło: https://www.unilad.co.uk/gaming/halo-reach-footage-running-on-pc-in-4k-appears-online/

Dźwięk nagrania odrobinę szwankuje – efekty dźwiękowe dla DMR oraz granatnika są niemalże niesłyszalne. Miejmy jednak nadzieję, że to nie jest kwestia gry. Poza tym, materiał powstał w oparciu o wersję beta, do której dwa dni temu dostęp dostali wybrani gracze, więc nie możemy spodziewać się cudów, przynajmniej na razie. Pierwsze z zaplanowanych testów potrwają do końca dzisiejszego dnia, natomiast kolejne odbędą się w następnych tygodniach w zależności od tego, jak bardzo urośnie liczba użytkowników.

https://www.youtube.com/watch?v=tdGJQ7qY2mU

Halo: Reach jest pierwszą odsłoną cyklu Master Chief, która zmierza na komputery osobiste. Pozostałe części pojawią się w kolejności chronologicznej – Halo: Combat Evolved, Halo 2, Halo 3 z rozszerzeniem ODST oraz Halo 4.


najnowsze