Far Cry 5

Producent: Ubisoft

Wydawca: Ubisoft

Premiera: 27.02.2018

Gatunek: akcja

Wersja językowa: PL KINOWA

Zamów już teraz i wystartuj przed innym z PAKIETEM DNIA SĄDU i PAKIETEM CHAOSU

Przygotuj się na Upadek zyskując wcześniejszy dostęp do:

- wyposażenia Dnia Sądu, w tym pistoletu 1911 Dnia Sądu, furgonetki Dnia Sądu i stroju Dnia Sądu.
- wyposażenia Pakietu Chaosu, w tym: pełny pakiet materiałów eksploatacyjnych takich jak 4x wzmocnienie szybkości, 4x wzmocnienie wściekłości, 4x koktajl Mołotowa and 4x przynęty na zwierzęta.

Far Cry 5 to kolejna odsłona cyklu gier akcji z perspektywy pierwszej osoby, która została wyprodukowana przez francuskiego giganta, firmę Ubisoft. Tytuł powstał z myślą o PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Po malowniczych wyspach, pustynnych terenach Afryki i czasach prehistorycznych nadszedł czas na odwiedzenie Stanów Zjednoczonych. Far Cry 5 toczy się w Hope County w Montanie, której mieszkańcy niegdyś mogli cieszyć się wolnością, a teraz zmagają się z sektą zwaną Projektem u Bram Edenu, która zaczyna przejmować kontrolę nad wspomnianym stanem. Gracz ma okazję stanąć na czele ruchu oporu, by wspólnie z innymi ludźmi pokonać wspomnianych intruzów i przywrócić dawny porządek.

Far Cry 5 jest grą, w której będziemy mogli skorzystać z usług najemników, by otrzymać nieocenioną pomoc w trakcie walki. Twórcy zadbali o urozmaicenia także w innych aspektach zabawy, dlatego też na uwagę zasługuje zróżnicowanie postaci niezależnych (np. pastor Jerome szukający zbłąkanych owieczek, właścicielka lokalnego saloonu imieniem Mary oraz miłośnik samolotów, Nick Rye) oraz system podejmowania decyzji, które wpłyną na losy bohaterów, świat gry oraz wskaźnik oporu.

Piąta odsłona serii Far Cry podąża szlakiem poprzedniczek, co oznacza, że cechuje się ogromną swobodą działania. Rozgrywka jest nieliniowa, więc tylko od gracza zależy kolejność wykonywania misji i sposób dotarcia do wyznaczonego celu. Oprócz bogatego arsenału gra zaoferuje także możliwość korzystania z rozmaitych pojazdów, wśród których nie zabraknie samochodów terenowych, a także pozwoli na walkę w przestworzach.

system operacyjny Windows 7 SP1, Windows 8.1 lub Windows 10 (64 bit), procesor Intel Core i5-2400 3,1 GHz lub AMD FX-6300 3,5 GHz lub odpowiednik, 8 GB RAM, karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 670 lub AMD R9 270 (2 GB VRAM z Shader Model 5.0 lub wyższym), DirectX 9.0c, szerokopasmowe połączenie internetowe, 40 GB wolnego miejsca na dysku twardym