Lokacja z Elden Ring odtworzona w edytorze poziomów z Far Cry 5

Mikołaj Ciesielski
2022/03/22 22:30
0
0

Jeden z użytkowników po raz kolejny pokazuje możliwości edytora znajdującego się w produkcji Ubisoftu.

Lokacja z Elden Ring odtworzona w edytorze poziomów z Far Cry 5

W zeszłym tygodniu informowaliśmy Was o imponującej pracy fana, któremu udało się odtworzyć scenę z Elden Ring za sprawą gry Dreams w wersji na PlayStation 5. Dziś natomiast mamy dla Was kolejny interesujący materiał. Na kanale „Mojo Swoptops” pojawiło się wideo, w którym autor pokazuje, w jaki sposób stworzył fragment jednej z lokacji dostępnych w najnowszej produkcji From Software przy pomocy… edytora poziomów z Far Cry 5. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

W materiale możemy zobaczyć, jak autorowi udało się odtworzyć lokacje Pogrobno (z ang. Limgrave). W opisie filmu twórca zaznacza, że gdy zobaczył klify znajdujące się we wspomnianym regionie, po prostu musiał spróbować stworzyć ten fragmenty mapy w edytorze poziomów z Far Cry 5. „Mojo Swoptops” zdradził również, że projekt powstał na konsoli Xbox Series X, a całość zajęła mu dwie godziny.

Warto wspomnieć, że na kanale „Mojo Swoptops znajdziemy całą masę materiałów, w których autor pokazuje możliwości edytora poziomów z Far Cry 5. O jednym z projektów informowaliśmy Was już jakiś czas temu, gdy twórcy przy pomocy wspomnianego kreatora udało się odświeżyć wioskę z Resident Evil 4.

Na koniec przypomnijmy, że Elden Ring dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji studia From Software, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Elden Ring - recenzja. Opus magnum From Software.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!