Deliver Us The Moon trafia na next-geny. Trailer zachęca do gry

DK
2022/06/23 17:25

Produkcja o zwiedzaniu Księżyca doczekała się aktualizacji na PlayStation 5 i Xboksa Series X/S.

Deliver Us The Moon zadebiutowało w październiku 2019 na pecetach. Po roku gra trafiła też na PlayStation 4 i Xboksa One, natomiast teraz przyszła kolej na podbój konsol obecnej generacji. Dziś tytuł otrzymał upgrade do PlayStation 5 i Xboksa Series X/S. Aby przypomnieć graczom o tym fakcie, twórcy opublikowali w internecie miły dla oka trailer. Publikujemy go na samym dole.

Deliver Us The Moon trafia na next-geny. Trailer zachęca do gry

Deliver Us The Moon to pierwszoosobowa gra akcji z domieszką survivalu od studia KeokeN, w której trafiamy na Księżyc i próbujemy uratować ludzkość przed zagładą. Na Ziemi kończą się zasoby i trzeba jakoś temu zaradzić. Eksplorujemy teren, przy okazji wietrząc duży spisek.

GramTV przedstawia:

Warto też przypomnieć, że niebawem ma ukazać się kontynuacja Deliver Us The Moon, czyli Deliver Us Mars. Zgodnie z ostatnimi doniesieniami, gra trafi do sklepów już 27 września i będzie dostępna na pecetach i konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Sequel Deliver Us The Moon ma zaoferować „dojrzałą opowieść o rodzinie”, skupiając się na relacjach pomiędzy córką a ojcem.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!