Zapowiedziano Deliver Us Mars – sequel ciepło przyjętego Deliver Us The Moon

Mikołaj Ciesielski
2022/03/25 08:45
0
0

Produkcja studia KeokeN Interactive zmierza na PC i konsole.

Zapowiedziano Deliver Us Mars – sequel ciepło przyjętego Deliver Us The Moon

Dobre wieści dla wszystkich fanów wydanego w 2019 roku Deliver Us The Moon. Firma Frontier Foundry oraz deweloperzy ze studia KeokeN Interactive zapowiedzieli wczoraj Deliver Us Mars, czyli sequel wspomnianej produkcji. Kontynuacja zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Niestety na ten moment nie znamy nawet przybliżonej daty premiery. Jest za to pierwszy zwiastun, który znajdziecie na dole wiadomości.

Dziesięć lat po zakończeniu misji Fortuna ludzkość staje na skraju zagłady. Po odebraniu tajemniczej, wysłanej z Marsa prośby o pomoc dołączasz do załogi Zephyra i wyruszasz w podróż na czerwoną planetę, aby znaleźć i odzyskać skradzione przez tajemniczą organizację Outward statki kolonii ARKA, a wraz z nimi nadzieję na przetrwanie ludzkiej rasy” – czytamy w opisie gry na platformie Steam.

Studio KeokeN Interactive zapewnia, że ich nadchodząca produkcja będzie klimatyczną przygodą science, która „pozwala doświadczyć życia astronauty”. Zgodnie z zapowiedziami Deliver Us Mars ma wyróżniać się „wciągającą rozgrywką i dopracowaną, absorbującą fabułą”. Gracze mogą również liczyć na „oszałamiającą grafikę”, a także muzykę autorstwa wielokrotnie nagradzanego kompozytora Sandera Van Zantena. Tymczasem rzućcie okiem na zwiastun i dajcie znać, jak podoba Wam się sequel Deliver Us The Moon.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!