GRAM.PL ENCYKLOPEDIA GIER Battlefield 1

Battlefield 1

Producent: EA DICE

Wydawca: Electronic Arts Polska

Premiera: 21.10.2016

Gatunek: akcja strzelanka

Wersja językowa: PL

Zagraj w Battlefield™ 1 i bądź świadkiem narodzin wojny totalnej. Bierz udział w zaciętych starciach toczonych w wąskich uliczkach obleganego francuskiego miasta, wokół silnie bronionych górskich fortów we włoskich Alpach i na pustyniach Arabii. Poznaj zupełnie nowy rodzaj działań wojennych w pełnej przygód kampanii lub bierz udział w widowiskowych sieciowych bitwach z udziałem maksymalnie 64 graczy, dostosowując taktykę do nieustannie zmieniającego się, zniszczalnego otoczenia. Bij się jako piechur lub kieruj pojazdami lądowymi, powietrznymi oraz wodnymi – od czołgów i motocykli po dwupłatowce i ogromne okręty – uczestnicząc w najbardziej dynamicznych starciach w historii serii Battlefield. Gra w pełnej, polskiej wersji językowej (dubbing).

Główne cechy

Sieciowe bitwy z udziałem 64 graczy – Stwórz ze znajomymi drużynę i bierz udział w najbardziej widowiskowych sieciowych bitwach w historii gatunku FPS. Bij się jako piechur lub kieruj pojazdami – od czołgów i motocykli po dwupłatowce i ogromne okręty.

Bądź świadkiem narodzin wojny totalnej – Walcz w największych bitwach w historii ludzkości. Od silnie bronionych Alp po spalone słońcem pustynie Arabii – działania wojenne na ogromną skalę toczą się na lądzie, w powietrzu i na wodzie. Przekonaj się, jak wyglądały narodziny współczesnej wojny.

Intuicyjna destrukcja na niespotykaną skalę – Dzięki intuicyjnej destrukcji każda bitwa jest inna od poprzedniej. Niszcz duże i małe pojazdy, burz całe budynki. Od drewnianych chatek po ogromne kamienne forty –możesz spustoszyć całe pole bitwy.

Wojenne opowieści z różnych frontów – Doświadcz wojennej zawieruchy w pełnej przygód kampanii pokazującej globalny konflikt z perspektywy kilku różnych postaci, którym przyszło uczestniczyć w pierwszej nowoczesnej wojnie.

Pełna, polska wersja językowa (dubbing)

System: Windows 7, Windows 8.1 lub Windows 10 (64-bitowy)<br> Procesor (AMD): AMD FX-6350<br> Procesor (Intel): Intel Core i5 6600K<br> Pamięć: 8 GB RAM<br> Karta graficzna (AMD): AMD Radeon&#8482&#59;&#59; HD 7850 2 GB<br> Karta graficzna (NVIDIA): NVIDIA GeForce&#174&#59;&#59; GTX 660 2 GB<br> DirectX: Karta graficzna zgodna z wersją 11.0 lub równorzędna<br> Połączenie internetowe: łącze internetowe o przepustowości co najmniej 512 KBPS<br> Miejsce na dysku twardym: 50 GB