Snoop Dogg ogłasza wielką zmianę. Czy pomoże mu to lepiej grać w Battlefielda?

Radosław Krajewski
2023/11/17 13:00
2
0

Raper wydał oświadczenie w tej sprawie.

Snoop Dogg to jeden z najstarszych, wciąż aktywnie tworzących muzykę raperów, który nieprzerwanie od 1993 roku dzieli się ze światem swoją twórczością. Calvin Cordozar Broadus Junior stał się również ikoną popkultury oraz jednym z największych propagatorów palenia marihuany na świecie. Muzyk i aktor zszokował więc swoich fanów wydanym oświadczeniem, w którym ogłosił, że rozstaje się ze swoją używką ze względu na rodzinę.

Snoop Dogg ogłasza wielką zmianę. Czy pomoże mu to lepiej grać w Battlefielda?

Snoop Dogg rzuca palenie. Fani są w szoku po oświadczeniu rapera

W mediach społecznościowych Snoop Dogg wydał oświadczenie, w którym ogłosił swoją decyzję o rzuceniu palenia. Poprosił fanów o uszanowanie jego prywatności.

Po długich rozważaniach i rozmowach z rodziną zdecydowałem się rzucić palenie. Proszę o uszanowanie mojej prywatności w tej chwili.

Wczytywanie ramki mediów.

Jego post w serwisie X został wyświetlony już ponad 90 mln razy. Oświadczenie wywołało wiele dyskusji, gdzie jedni chwalą decyzję Snoop Dogga, zaś inni wietrzą w tym podstęp. Nie wierzą w przemianę rapera i spodziewają się, że artysta długo nie wytrzyma w swoim postanowieniu. Część fanów spodziewa się, że jest to początek akcji reklamowej, w której Snoop Dogg wypuści na rynek nową markę, którą będą jadalne produkty na bazie konopi.

W marcu bieżącego roku raper przyznał, że zamierza ograniczyć palenie odkąd został dziadkiem. „Bycie dziadkiem zmieniło mnie pod wieloma względami” – powiedział w rozmowie z Daily Mail. Wyznał, że zaczął troszczyć się o swoje życie, aby móc zobaczyć, jak jego wnuki dorastają.

GramTV przedstawia:

Gracze z pewnością pamiętają sytuację z wydarzenia promującego Battlefielda 1 z czerwca 2016 roku, na którym obecny był Snoop Dogg. Raper z zapalonym skrętem w ustach próbował grać w najnowszą strzelankę od DICE, ale nie wychodziło mu to najlepiej. Gdy artysta oczyści swój organizm, może jego umiejętności w pierwszoosobowych strzelankach wzrosną i na kolejnej takiej imprezie nie stanie się już obiektem memów.

Komentarze
2
swgs
Gramowicz
17/11/2023 23:07

Ciekawe ile wytrzyma. Bo który raz już rzuca... 5 raz?

koNraDM4
Gramowicz
17/11/2023 19:53

Czyli napisaliście o tym ponieważ kiedyś zagrał w Battlefield?