W co zaGRAMy w listopadzie 2021 roku - najciekawsze premiery miesiąca

Adam "Harpen" Berlik
2021/10/31 17:00
6
0

Konia z rzędem temu, kto zdoła ograć wszystkie listopadowe premiery! Będzie się działo!

Call of Duty: Vanguard

W co zaGRAMy w listopadzie 2021 roku - najciekawsze premiery miesiąca

  • platformy docelowe: PC, Xbox Series X/S, PlayStation 5, Xbox One, PlayStation 4
  • data premiery: 5 listopada
  • producent: Sledgehammer Games
  • wydawca: Activision Blizzard

Zaczynamy od Call of Duty: Vanguard, czyli najnowszej odsłony bestsellerowego cyklu FPS-ów, która zabierze nas w realia II wojny światowej, choć nie tylko. W przeciwieństwie do konkurencyjnego Battlefielda 2042, o którym przeczytacie na kolejnych stronach naszego zestawienia, produkcja autorstwa studia Sledgehammer Games zaoferuje pełnoprawną kampanię fabularną dla jednego gracza z akcją osadzoną także po wydarzeniach z lat 1939-1945. Brzmi intrygująco, prawda?

Mimo wszystko esencję rozgrywki stanowić będzie tutaj oczywiście sieciowy multiplayer z 20 mapami. Co ciekawe, większość z nich pozwoli na zabawę w potyczkach z udziałem maksymalnie 12 graczy podzielonych na dwa zespoły. Ponadto gra odda do naszej dyspozycji także popularny tryb zombie, w którym zajmiemy się oczywiście eliminowaniem kolejnych fal nieumarłych stworów.

Animal Crossing: New Horizons - Happy Home Paradise

  • platformy docelowe: Switch
  • data premiery: 5 listopada
  • producent: Nintendo
  • wydawca: Nintendo

GramTV przedstawia:

Happy Home Paradise to pierwsze płatne rozszerzenie do Animal Crossing: New Horizons, czyli jednej z najpopularniejszych gier dostępnych wyłącznie na konsolę Switch. Największą atrakcją dodatku ma być możliwość przeniesienia się na rajski archipelag, gdzie czekać będzie na nas sporo pracy. Zajmiemy się między innymi dekorowaniem domów (zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz) w taki sposób, by zadowolić gości, które zdecydują się je odwiedzić. Będziemy więc wybierać tapety, ustawiać meble, a nawet modernizować dach lub fasadę. Mało?

Animal Crossing: New Horizons - Happy Home Paradise wymaga również tego, by potencjalni goście mieli gdzie zjeść obiad, więc nie obejdzie się bez dobrej restauracji, którą oczywiście sami zaprojektujemy. Warto również pamiętać, że w okolicy powinna znajdować się szkoła; nie może także zabraknąć szpitala i innych budynków użyteczności publicznej. Opisywane DLC wprowadzi do gry także Poki. Jest to nowa waluta, dzięki której będziemy mogli kupować zupełnie nowe przedmioty.

Komentarze
6
Renchar
Gramowicz
01/11/2021 20:12

Dodał bym do zestawu też Bright Memory: Infinite

Wicket
Gramowicz
01/11/2021 19:15

Z tych gier to Forza wyglada najlepiej dla mnie , a na drugim miejscu FS , ale za kilka miesecy kiedy bedzie duzo modow .

Nalfein
Gramowicz
01/11/2021 17:43

Liczy się tylko SMT V, reszta może się schować.
Trwa Wczytywanie