Najciekawsze oferty Empiku na Black Friday

Tekst partnerski
2022/11/21 14:00

Tych okazji nie możecie przegapić!

Spis Treści

Black Friday to tysiące ofert, wśród których czasami łatwo stracić głowę. Dlatego wraz z Empikiem przygotowaliśmy dla Was wybór czterech najciekawszych naszym zdaniem produktów, które kupicie w niezwykle atrakcyjnej cenie. Znajdziecie tu przede wszystkim coś dla graczy, ale nie tylko!

Laptop gamingowy HP Victus

Nie da się grać bez porządnego peceta. A jeszcze lepiej, kiedy możemy nasz gamingowy sprzęt zabrać ze sobą. Nowe generacje oszczędnych, a przy tym wydanych kart graficznych i procesorów sprawiły, że rynek gamingowych laptopów przeżywa obecnie renesans. A jednym z najciekawszych dostępnych na nim modeli jest prezentowany poniżej laptop gamingowy HP Victus w bardzo mocnej, a zarazem rozsądnej ekonomicznie konfiguracji.

Najciekawsze oferty Empiku na Black Friday

GramTV przedstawia:

Na tym laptopie zagramy w zasadzie we wszystko. Jest na tyle mocny, by poradzić sobie z każdym najnowszym nawet tytułem. Procesor AMD Ryzen 7 5800H i mocna grafika RTX 3050, a wszystko uzupełnione aż 16 GB RAM-u - takiemu konfigowi niestraszne nawet najbardziej wymagające tytuły. Bez większych problemów zagracie na HP Victus nie tylko w ostatniego Wiedźmina, ale też Cyberpunka czy choćby nowe Call of Duty. Do tego mamy tu oczywiście duży i szybki dysk SSD o pojemności 1 TB. i świetną matrycę IPS o wysokiej częstotliwości odświeżania. Podświetlaną klawiaturę też dostajemy w pakiecie, podobnie jak wydajny system chłodzenia, który w przypadku sprzętu o takich parametrach jest wręcz obowiązkowy. Czego chcieć więcej?

A, koniecznie trzeba wspomnieć o OMEN Gaming Hub, czyli oprogramowaniu optymalizującym wydajność laptopa. To naprawdę działa i potrafi odzyskać dla nas kilka fps, nie wspominając o minimalizacji lagów podczas rozgrywek online. Nic tylko brać. Zwłaszcza, jeśli lubimy grać w wymagające gry na laptopie.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!