W co zaGRAMy w listopadzie 2020 roku - najciekawsze premiery miesiąca – część druga

Adam "Harpen" Berlik
2020/10/31 17:00

Wczoraj przedstawiliśmy Wam pierwszą część najciekawszych premier listopada. Dziś czas na kolejne zestawienie interesujących gier, które zadebiutują w nadchodzącym miesiącu.

The Falconeer

W co zaGRAMy w listopadzie 2020 roku - najciekawsze premiery miesiąca – część druga

  • platformy docelowe: PC, Xbox One, Xbox Series X
  • data premiery: 10 listopada
  • producent: Tomas Sala
  • wydawca: Wired Productions

W naszym zestawieniu nie chcieliśmy pominąć gry The Falconeer, której autorem jest Tomas Sala. Będzie to RPG akcji z perspektywy trzeciej osoby pozwalające wcielić się w sokolnika latającego po fantastycznym świecie The Great Ursee na wielkim, niebezpiecznym ptaku wojennym. Co ciekawe, będziemy zwiedzać nie tylko lokacje powietrzne, ale także polatamy wśród fal i sprawdzimy, co skrywa się pod wodą. Poza eksploracją oraz walką z przeciwnikami będziemy także rozwijać statystyki jednego z dostępnych sokolników (każdy z nich posiada zgoła odmienne tło fabularne) oferujących możliwość skorzystania z unikatowych ptaków wojennych oraz rodzajów broni, które ulepszymy w trakcie rozgrywki. Nie zabraknie momentów wymagających podjęcia decyzji wpływających na dalszy przebieg historii i wygląd poszczególnych obszarów.

Godfall

  • platformy docelowe: PC, PlayStation 5
  • data premiery: 12 listopada
  • producent: Counterplay Games
  • wydawca: Gearbox Publishing

GramTV przedstawia:

Godfall to pierwsza gra, która została oficjalnie zapowiedziana na PlayStation 5, ale jak się później okazało wspomniany slasher autorstwa studia Gearbox Software zadebiutuje również na PC. Podczas rozgrywki trafimy do fantastycznego świata, gdzie samemu lub z innymi graczami w trybie kooperacji, zajmiemy się walką z hordami przeciwników. Wszystko po to, by – rzecz jasna – uratować świat przed zagładą. Warto wspomnieć, że Godfall zaoferuje elementy RPG, więc będziemy awansować na kolejne poziomy doświadczenia, odblokowywać nowe rodzaje broni, elementy zbroi i inne przedmioty, dzięki którym uda nam się rozprawić z kolejnymi, coraz bardziej wymagającymi przeciwnikami. Z przedpremierowych materiałów wideo wynika, że Godfall zaoferuje niezwykle dynamiczny, efektowny gameplay, a także będzie mógł pochwalić się naprawdę dobrą oprawą graficzną.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!