Zwiastun Dooma 4 wyciekł do sieci

Radosław Krajewski
2023/03/03 12:00
0
0

Materiał odnaleziony po ponad dziesięciu latach.

Coraz więcej materiałów z czwartej części Dooma trafia do sieci. Przed wersją wydaną w 2016 roku, id Software pracowało nad kolejną pełnoprawną odsłoną serii, której bliżej było do Call of Duty, czy Battlefielda. Jeszcze w lipcu ubiegłego roku otrzymaliśmy obszerny materiał prezentujący Dooma 4, tak teraz do sieci trafił zwiastun, który był prezentowany przez producenta na pokazie pod koniec 2012 roku.

Zwiastun Dooma 4 wyciekł do sieci

Zwiastun Dooma 4 odnaleziony po latach

Zaledwie trzydziestosekundowy zwiastun pokazuje, czym Doom 4 miał w zasadzie być. Na materiale możemy zobaczyć kilka fragmentów, które prezentują dynamiczną rozgrywkę przy użyciu broni palnej, jak i siły mięśni Doomguy’a, który rozprawia się z przeciwnikami za pomocą swoich pięści. Możemy również zobaczyć, z jakimi przeciwnikami mieliśmy się mierzyć. Co ciekawe, czwarty Doom przygotowywany był jako kolejna odsłona serii z silnym zaakcentowaniem horrorowej stylistyki, podobnej do Dooma 3 z 2004 roku.

GramTV przedstawia:

Deweloperzy ostatecznie wycofali się z tych planów i skasowali projekt gry, który możemy zobaczyć na poniższym zwiastunie. Przez kolejne lata pracowali nad kolejną odsłoną Dooma, tym razem bliższą oryginałowi, która przypadła do gustu nie tylko fanom serii, ale również sympatykom dynamicznych, staroszkolnych strzelanek.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!