Nowy wyciek ze Spider-Mana 3. Film wprowadzi popularną grupę złoczyńców?

Radosław Krajewski
2021/09/23 15:50
0
0

W sieci pojawiło się nowe zdjęcie rzekomo pochodzące ze Spider-Man: Bez drogi do domu, które wskazuje na powiązania z uniwersum Sony.

Miesiąc temu po długich miesiącach oczekiwań Sony Pictures wypuściło pierwszy zwiastun trzeciej części Spider-Mana. Zapowiedź wzbudziła wiele emocji wśród fanów Daredevila, którzy liczyli, że tajemnicza postać pojawiająca się na posterunku w jednej ze scen to prawnik Petera Parkera, którym miał być Matt Murdock. Rozszerzony zwiastun puszczany w kinie IMAX zaprzeczył jednak tym plotkom, ujawniając, że w rzeczywistości to jeden z detektywów grany przez Ariana Moayeda. Wciąż nie wiadomo, czy Marvel i Sony planują wprowadzić tym filmem do swoich uniwersów kolejne postacie, ale nowy wyciek zdjęcia może potwierdzać, że wreszcie doczekamy się na wielkim ekranie popularnej grupy złoczyńców znanych z kart komiksów o Spider-Manie.Nowy wyciek ze Spider-Mana 3. Film wprowadzi popularną grupę złoczyńców?Udostępnione w sieci zdjęcie ma przedstawiać kadr z filmu bez nałożonych efektów specjalnych. Możemy na nim zobaczyć czterech członków Sinister Six, czyli Doktora Octopusa, Elektro, Sandmana i Jaszczura, którzy przebywają w podziemiach siedziby Doktora Strange’a. Nikomu nie udało się potwierdzić autentyczności tego zdjęcia, więc warto traktować informację jako plotkę. Nieco wiarygodności wyciekowi dodaje fakt, że zdjęcia kasowane są przez media społecznościowe, a niektóre konta banowane za ich udostępnianie.

Spider-Man: Bez drogi do domu opowiada o dalszych losach Petera Parkera, który został nie tylko oskarżony o zabójstwo Quentina Becka, ale również zdradzono jego prawdziwą tożsamość całemu światu. Zagubiony nastolatek nie może liczyć na swojego mentora Tony’ego Starka i wraz z MJ i Nedem muszą uporać się z zagrożeniem. Gdy sprawy przybierają nieoczekiwany obrót, na pomoc przybywa Doktor Strange. Niestety na Spider-Mana polują przeciwnicy z alternatywnych rzeczywistości, którzy przedarli się do głównego świata przez wyrwę. Parker będzie musiał wyeliminować zagrożenie i oczyścić swoje imię.

GramTV przedstawia:

Reżyserem filmu jest Jon Watts, autor poprzednich dwóch filmów o Spider-Manie, który niedługo rozpocznie pracę nad Fantastyczną czwórką. W obsadzie znaleźli się: Tom Holland, Jacob Batalon, Zendaya, J.K. Simmons, Benedict Cumberbatch, Marisa Tomei, Jamie Foxx, Alfred Molina, Martin Starr oraz Tony Revolori.

Spider-Man: Bez drogi do domu zadebiutuje w polskich kinach 17 grudnia. Przypomnijmy, że będzie to najdłuższa odsłona serii o Człowieku-Pająku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!