Wyciekły szkice koncepcyjne przerażających przeciwników z Eternals od Marvela

Radosław Krajewski
2021/06/28 11:25
0
0

W tegorocznej superprodukcji Marvel zaprezentuje zupełnie nowych przeciwników, którzy wprowadzają trochę elementów horroru do filmu.

Wyciekły szkice koncepcyjne przerażających przeciwników z Eternals od MarvelaW listopadzie do kin wejdzie długo oczekiwane Eternals, które wprowadzi do uniwersum nową drużynę superbohaterów powiązanych z Thanosem. Pierwszy zwiastun filmu nie zdradził zbyt wiele, skupiając się przede wszystkim na głównych postaciach widowiska. Za sprawą ostatniego wycieku grafik koncepcyjnych możemy zobaczyć, jak prezentują się główni przeciwnicy zwani Dewiantami. Nic dziwnego, że Marvel trzyma ich w tajemnicy, skoro nie przypominają niczego, co do tej pory pojawiło się w uniwersum. Potwory bardziej pasują do horrorowej produkcji niż filmu o superbohaterach. Grafiki pokazują różne wersje projektów, więc nie mamy pewności, które z nich zobaczymy w filmie. Niestety na żadnym z nich nie pojawia się Kro, przywódca Dewiantów, który potrafi zmieniać kształty. Wszystkie grafiki koncepcyjne z Eternals zobaczycie poniżej.

W filmie poznamy tajemniczą rasę nieśmiertelnych istot zwanymi Eternals. Zostali oni stworzeni przez Celestials tysiące lat temu. Zamieszkiwali w tajemnicy Ziemię od ponad 7 tysięcy lat. Po walce z Thanosem ponownie się zjednoczyli, aby chronić ludzkość przed złymi Deviantami.

GramTV przedstawia:

Za Eternals odpowiada Chloe Zhao, reżyserka nagrodzonego Oscarem Nomadland. W obsadzie znaleźli się: Angelina Jolie, Richard Madden, Salma Hayek, Kumail Nanjiani, Gemma Chan, Kit Harington, Barry Keoghan, Dong-seok Ma, Brian Tyree Henry, Lauren Ridloff oraz Lia McHugh. Film zadebiutuje w kinach 5 listopada 2021 roku.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!