Zmiana złoczyńcy w MCU na ostatnią chwilę? „Marvel jest w du**” w sprawie Kanga

Radosław Krajewski
2023/11/02 13:10
1
0

Studio może dokonać dużych zmian w swoim uniwersum.

Pod koniec marca Jonathan Majors trafił do aresztu, po tym, jak został oskarżony o stosowanie przemocy domowej wobec swojej partnerki. Aktor wciąż czeka na rozpoczęcie procesu, którego data została wyznaczona na 29 listopada. Sprawą zainteresowany jest Marvel, który będzie musiał szybko zareagować na ewentualny wyrok skazujący aktora. Według raportu Variety studio przygotowuje się do takiego scenariusza, tworząc plany awaryjne.

Zmiana złoczyńcy w MCU na ostatnią chwilę? „Marvel jest w du**” w sprawie Kanga

Marvel planuje zastąpić Kanga innym złoczyńcą

Jednym z pomysłów dyrektorów Marvela jest zastąpienie Kanga innym antagonistą. Wybór studia padł na Doktora Dooma, który miał zostać wprowadzony do MCU w kolejne sadze. Marvel może być jednak zmuszony już teraz sięgnąć po złoczyńcę znanego z kart komiksów o Fantastycznej Czwórce.

Byłoby to jednak bardzo ryzykowne posunięcie, gdyż Kang stał się już głównym antagonistą obecnej sagi MCU. Pojawił się w Ant-Manie i Osy: Kwantomanii, a także w dwóch sezonach serialu Loki. Dodatkowo zagrożenie ze strony Kangów ma stanowić trzon fabuły Deadpoola 3.

GramTV przedstawia:

Do sprawy odniosła się jedna z osób, zaznajomiona z tematów. Według jej relacji Marvel ma ogromne problemy z Kangiem przez brak odpowiednich opcji.

Marvel jest naprawdę w du**, jeśli chodzi o sprawę z Kangiem. Nie mieli okazji rozpisać tego wszystkiego na nowo z powodu strajków. Nie widzę drogi, która umożliwiałaby im dalszą współpracę z Majorsem.

Studio planuje rozpocząć prace na planie Avengers: The Kang Dynasty na początku przyszłego roku. Obecnie wszelkie plany studia blokowane są przez trwający strajk aktorów. Inną opcją, którą Marvel może wziąć pod uwagę jest zatrudnienie nowego aktora do roli Kanga za Jonathana Majorsa. Już wcześniej plotkowano, że po porażce Ant-Mana i Osy: Kwantomanii, studio zamierzało rozstać się z aktorem i zmienić głównego antagonistę obecnej sagi.

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
02/11/2023 14:42

Mnie kompletnie ta postać nie kreci. Ciągle mi się kojarzy z tym gościem z komiksu Invincible I nie mogę go wziąć na poważnie. Zresztą cała obecna faza MCU to porażka.