Deadpool 3 z nowymi szczegółami fabuły. Jaki będzie oficjalny tytuł filmu?

Radosław Krajewski
2023/11/01 12:45
1
0

Wolverine odegra zaskakującą rolę w wydarzeniach. Reżyser ujawnia, czy film Logan będzie kanoniczny.

Na premierę Deadpoola 3 będziemy musieli poczekać nieco dłużej. Film miał pojawić się w kinach 3 maja 2024 roku, ale przez przeciągający się strajk aktorów, twórcy nie zdołają dokończyć zdjęć na planie w planowanym terminie. Miejsce Deadpoola 3 ma zająć Kapitan Ameryka 4, a nowe przygody Pyskatego Najemnika pojawią się dopiero w drugiej połowie 2024 roku. Wciąż nieznany jest oficjalny opis fabuły filmu, ale dwójka scooperów przedstawiła nowe informacje, które ujawniają rolę Wolverine’a w całym filmie.

Deadpool 3 z nowymi szczegółami fabuły. Jaki będzie oficjalny tytuł filmu?

Deadpool 3 – nowe szczegóły fabuły

CanWeGetSomeToast poinformował, że w Deadpool 3 najważniejszą postacią jest bohater grany przez Ryana Reynoldsa. Wydarzenia z poprzedniego filmu z podróżami w czasie wpłyną na całe MCU. Organizacja TVA miała bliżej przyjrzeć się Deadpoolowi, która go pochwyci i uwięzi. Pyskaty Najemnik dowiaduje się o stworzeniu drużyny przeciwko walce z Kangiem i postanawia wydostać się z więzienia oraz namówić Wolverine’a, aby się do niego przyłączył.

Żeby było jasne, Deadpool 3to nadal w dużej mierze film o Deadpoolu. Jego wybryki z wehikułem czasu Cable'a przykuły uwagę TVA i stał się ich więźniem.

Kiedy Deadpool dowiaduje się o planie TVA dotyczącym wielozadaniowej armii, motywuje go to do ucieczki i przekonania Wolverine’a granego przez Hugh Jackmana, aby się do niego przyłączył.

Wczytywanie ramki mediów.

Z kolei scooper MyTimeToShineHello potwierdził, że w TVA wybiera podstawowe warianty poszczególnych bohaterów, aby stworzyć armię do walki z Kangami. Do udziału w wojnie wybrano również Wolverine’a, co nie podoba się niektórym postaciom.

W Deadpool 3 TVA wybiera główne wersje każdego bohatera, aby stworzyć wielką armię do walki z Kangami. W procesie rekrutacji wybrali Wolverine’a Hugha Jackmana, ale nie do końca się to wszystkim podoba.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Reżyser Shawn Levy w najnowszym wywiadzie przyznał, że film Logan. Wolverine będzie należeć do kanonu. Twórcy jednak nie chcą lekceważyć wydarzeń z filmu Jamesa Mangolda, ani też ich uwzględniać w swoim filmie.

Zawsze mówiłem, że nie mogę się doczekać premiery Deadpool 3, ponieważ jedyne, czego chcę, to udzielać wywiadów z Ryanem, w których rozmawiamy o naszym szacunku dla filmu Logan. Logan jest kanonem. Kochamy Logana. To się stało. Chcę, żeby świat wiedział, że jako producent i reżyser wszyscy podzielamy głęboką miłość i szacunek do Logana, każdego aspektu jego powstania i wszystkich wydarzeń, które mają miejsce.

Levy zdradził również, że Deadpool 3 nie będzie oficjalnym tytułem filmu. Wciąż rozmawiają o kilku wersjach. Reżyser powiedział, że czasami używa takich tytułów, jak „Deadpool kontra Wolverine”, „Deadpool i Wolverine” albo „Deadpool 3 z Wolvie”, aby opisać swój film.

Komentarze
1
Kamil
Gramowicz
09/11/2023 02:23

Ja bym dał tytuł,,Deadpool: odrodzenie Wolverina,, a później bym dał Deadpool 3 itd 

Pozdrawiam 

Kamil Dura