Zakulisowy materiał o występie Lee Jung-jae w serialu Gwiezdne Wojny: Akolita

Krzysztof Żołyński
2024/05/22 21:00
0
0

Disney+ zaprezentował zwiastun, dzięki któremu mamy okazję zajrzeć za kulisy produkcji serialu Gwiezdne wojny: Akolita.

Disney+ zaprezentował zakulisowy zwiastun, dając fanom możliwość podglądnięcia nowej produkcji z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Premiera serialu zaplanowana jest na czerwiec, a dziś możemy zobaczyć, jak aktor Lee Jung-jae przygotowuje się do swojej roli.

Zakulisowy materiał o występie Lee Jung-jae w serialu Gwiezdne Wojny: Akolita

Lee Jung-jae w zakulisowym zwiastunie serialu Akolita

Akcja serialu Gwiezdne Wojny: Akolita rozgrywa się pod koniec ery Wysokiej Republiki, około 100 lat przed wydarzeniami z Gwiezdnych Wojen: Część I – Mroczne Widmo. Była padawanka ponownie spotyka się ze swoim mistrzem Jedi, aby zbadać serię zbrodni przeciwko Jedi. Śledztwo stawia szanowanego Mistrza Jedi przeciwko niebezpiecznemu wojownikowi z przeszłości. W miarę odkrywania kolejnych wskazówek, bohaterowie wędrują mroczną ścieżką, gdzie odkrywają, że nie wszystko jest tym, czym się wydaje.

W serialu występują Amandla Stenberg jako Mae, Manny Jacinto, Dafne Keen, Jodie Turner-Smith, Rebecca Henderson, Charlie Barnett, Margarita Levieva, Dean-Charles Chapman, Carrie-Anne Moss jako Mistrzyni Jedi Indara, oraz Joonas Suotamo jako Mistrz Jedi Wookiee Kelnacca. Zakulisowy film koncentruje się na Lee Jung-jae, który wciela się w rolę mistrza Jedi Sola (nazywanego „JJ”). Fani i krytycy chwalą Disneya za obsadzenie Lee Jung-jae w poważnej roli w uniwersum Gwiezdnych Wojen.

GramTV przedstawia:

Serial Gwiezdne Wojny: Akolita został stworzony przez amerykańską pisarkę i reżyserkę Leslye Headland. Scenariusz napisali Leslye Headland, Jason Micallef, Kor Adana, Charmaine DeGrate, Jasmyne Flournoy, Jocelyn Bioh, Claire Kiechel, Jen Richards, Eileen Shim i Cameron Squires. Reżyserią poszczególnych odcinków zajęli się Leslye Headland, Alex Garcia Lopez i Kogonada.

Przypominamy, że premiera serialu Gwiezdne Wojny: Akolita odbędzie się na Disney+ w Polsce już 5 czerwca. W dniu premiery dostępne będą dwa pierwsze odcinki.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!