Zack Snyder wróci do uniwersum DC? James Gunn rozmawiał z reżyserem

Radosław Krajewski
2023/02/11 17:00

Szef DC Studios odniósł się również do prośby fanów Snydera, aby jego superbohaterską serię sprzedano Netflixowi.

Pod koniec stycznia poznaliśmy szczegółowe plany pierwszego rozdziału nowego uniwersum DC, tworzonego przez Jamesa Gunna i Petera Safrana. W ciągu trzech lat, począwszy od 2025 roku, otrzymamy aż 11 filmów i seriali. Chociaż większość produkcji zapowiada się ekscytująco, to toksyczna grupa fanów Zacka Snydera kontynuuje swój bojkot nowego superbohaterskiego uniwersum, cały czas namawiając DC Studios i Waner Bros., do sprzedania praw do filmów reżysera Netflixowi, poprzez hasztag #SellTheSnyderVerseToNetflix, aby Snyder mógł kontynuować swoją serię z Batmanem i Supermanem. Do tej kwestii niedawno odniósł się sam Gunn, którzy przyznał, że to „najbardziej zwariowana hasztag wszech czasów”.

Zack Snyder wróci do uniwersum DC? James Gunn rozmawiał z reżyserem

James Gunn przyznał, że nikt z Netflixa nie wyraził zainteresowania kupnem tej serii, a pomysłem nie jest również zainteresowany Zack Snyder, który jest szczęśliwy zajmując się aktualnie swoim nowym uniwersum Rebel Moon. Co więcej, szef DC Studios zdradził, że miał okazję porozmawiać z reżyserem.

Muszę powiedzieć, że to najbardziej zwariowany hashtag wszech czasów. 1) Netflix nie wyraził takiego zainteresowania (chociaż rozmawialiśmy o innych rzeczach) oraz 2) Zack również nie wyraził żadnego zainteresowania i wydaje się być szczęśliwy robiąc to, co robi (i tak, my też rozmawialiśmy).

Wczytywanie ramki mediów.

Zack Snyder nie myśli o powrocie do uniwersum DC

GramTV przedstawia:

Czy panowie rozmawiali o powrocie Zacka Snydera do uniwersum DC? Niestety fani reżysera nie mogą na to w najbliższym czasie liczyć. Gunn zdradził w kolejnym poście, że to twórca Człowieka ze stali skontaktował się z nim, aby wyrazić swoje pełne poparcie dla nowego uniwersum.

Skontaktował się ze mną, aby wyrazić swoje poparcie dla moich wyborów. To świetny gość. Znowu wydaje się być naprawdę zadowolony z ogromnego świata, który teraz tworzy.

Wczytywanie ramki mediów.
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!