Zachary Levi o krytyce Shazam 2: „to cholernie dobry film!”

Krzysztof Żołyński
2023/08/03 10:15
4
0

Wygląda na to, że Zachary Levi jest jedną z niewielu osób, które uważają, że Shazam 2 to naprawdę dobry film i godny jest kontynuacji.

Nie ma się co oszukiwać, Shazam 2 okazał się klapą finansową, a Warner obwinia o jego porażkę James Gunna.
Shazam! Gniew bogów nie podbił kin, zarabiając na całym świecie zaledwie 132 mln dolarów przy budżecie wynoszącym 125 mln USD. Film zarobił nawet mniej od Wonder Woman 1984, która w dniu premiery debiutowała równoległe w kinach oraz na platformie HBO Max w Ameryce. Potwierdza to, że DC ma ogromny problem i przyszłość Shazama nie rysuje się w jasnych barwach.

Zachary Levi o krytyce Shazam 2: „to cholernie dobry film!”

Recenzja filmu Shazam! Gniew bogów. Superbohaterska ściema

Nowy prezes DC Studios ma być winny kiepskiemu przyjęciu drugiej części Shazama w kinach. Warner Bros uważa, że ujawnienie planów ponownego uruchomienia uniwersum DC pod koniec stycznia bieżącego roku, znacząco zmniejszyło „ogólne zainteresowanie publiczności” tegorocznymi superbohaterskimi filmami studia, w tym Shazamem 2.

Zachary Levi – Shazam 2 to cholernie dobry film

Całkowicie inne zdanie wygłosił ostatnio Zachary Levi wcielił się w tym widowisku w głównego bohatera. Można sądzić, że to właśnie jest powodem mało krytycznego spojrzenia na ten superbohaterski wyczyn. Aktor kocha swój film i chciałby nakręcić trzecią część, ale z powodu kiepskich wyników finansowych nie wie, czy to kiedykolwiek nastąpi. Levi jest zdziwiony tak niską oglądalnością, skoro on sam uważa, że film jest „cholernie dobry”.

GramTV przedstawia:

Nie wiem, co przyniesie przyszłość, ponieważ niestety drugi film nie został dobrze przyjęty. Ocena publiczności jest nadal całkiem dobra, ale ocena krytyków była zdumiewająco niska, a ludzie byli szalenie niemili. Byłem częścią tego projektu i wiem, że jest w porządku. I nie mówię, że Shazam 2 to jakieś doskonałe arcydzieło w stylu Orsona Wellesa, ale to cholernie dobry film.

Komentarze
4
danglan
Gramowicz
04/08/2023 08:58

Film nie najgorszy ,ale pamiętam sceny z początku gdy siostry rzuciły klątwę  amok ,a potem  zamieniły wszystkich w kamień, że tak  powiem ,nie pasowały tak brutalne sceny do głupiego humoru jakim powinien być Shazam 

MisticGohan_MODED
Gramowicz
03/08/2023 19:10

Film dno - zdecydowanie nie polecam.

wolff01
Gramowicz
03/08/2023 12:38
Czaroxxx napisał:

oglądałem całość na trailerze. Wyglądał tragicznie. 

Obejrzałem 30 minut. Ze znajomą która filmy superbohaterskie traktuje jako "fajna rozrywka i nic pozatym". Tak nas zanudziło, że wyłączyliśmy i nigdy nie wróciliśmy, nie mamy po prostu ochoty, tak po prostu. A jedynka nam się nawet podobała. To skoro osoba która wie o co chodzi w komiksach i "normie" skreślają ten film to kto ma oglądać?
Trwa Wczytywanie