Wycieczka na Marsa nie w tym roku. Premiera Deliver Us Mars przełożona

DK
2022/08/16 17:00
0
0

Zgadnijcie, jaki jest powód.

Deliver Us Mars, czyli sequel ciepło przyjętego Deliver Us The Moon, zapowiedziano w marcu. Tytuł miał ukazać się już pod koniec września, jednak tak się nie stanie – studio KeokeN Interactive poinformowało o przełożeniu terminu debiutu. Nowa – i, miejmy nadzieję ostateczna – data premiery to 2 lutego 2023.

Wycieczka na Marsa nie w tym roku. Premiera Deliver Us Mars przełożona

Na stronie twórców na Twitterze czytamy, że DUM jest do tej pory "najambitniejszym projektem KeokeN", w związku z czym studiu zależy na dostarczeniu fanom tak dopracowanej produkcji, jak to tylko możliwe. Jednocześnie deweloperzy przypominają, że na pocieszenie już niedługo zobaczymy nowy trailer z Deliver Us Mars. Materiał ma zostać pokazany podczas imprezy Gamescom 24 sierpnia.

Deliver Us Mars – platformy

Tytuł będzie klimatycznym doświadczeniem sci-fi, w którym weźmiemy udział w misji na Marsie. Twórcy zapowiadali już wcześniej, że granie w Deliver Us Mars dostarczy odbiorcom realistycznych przeżyć. Jak ujął to przedstawiciel KeokeN Interactive, "jeśli ta produkcja nie sprawi, że poczujecie się astronautą, to już nie wiem, co sprawi". DUM trafi na pecety, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksa One i Series X/S.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!