Deliver Us Mars zapewni "dojrzałą opowieść o rodzinie"

DK
2022/05/08 11:45
0
0

Czyli coś, czego mniej więcej można spodziewać się po grze o wyprawie na Marsa.

Twórcy z KeokeN Interactive pracują obecnie nad kontynuacją nagradzanej gry Deliver Us The Moon. Aby w międzyczasie nie utracić kontaktu z Ziemią i fanami, studio zaczęło publikować w internecie dziennik deweloperski. Pierwsza część raportu trafiła właśnie na kanał Deliver Us Mars na YouTube i trwa około sześciu minut. Wideo publikujemy na końcu wiadomości.

Deliver Us Mars zapewni

Z nagrania wynika, że historia będzie istotnym elementem produkcji. Twórcy zapowiedzieli, że zamierzają skupić się na więzach rodzinnych – a szczególnie na relacji pomiędzy ojcem i córką. Tytuł ma zaoferować "dojrzałą opowieść", w której różnica pomiędzy dobrem a złem nie jest prosta i klarowna. Oprócz fabuły zadbano też o zróżnicowane scenerie.

A co najważniejsze, deweloperzy zapewniają, że granie w Deliver Us Mars dostarczy odbiorcom realistycznych przeżyć. Jak ujął to przedstawiciel KeokeN Interactive, "jeśli ta produkcja nie sprawi, że poczujecie się astronautą, to już nie wiem, co sprawi".

GramTV przedstawia:

Akcja Deliver Us Mars ma rozgrywać się 10 lat po misji z Deliver Us the Moon. Ludzkości grozi zagłada, a tymczasem ktoś z Marsa kontaktuje się z nami, prosząc o pomoc. Podróż na czerwoną planetę jest jedyną nadzieją na ocalenie rodzaju ludzkiego. Gra zadebiutuje na platformach PC, PS4, PS5, Xbox One i Series X/S. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana; wiadomo jedynie, że na Marsa polecimy “już niebawem”.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!