WRC 23 zaliczyło wewnętrzne opóźnienie? Kolejne doniesienie o grze Codemasters

Mikołaj Ciesielski
2023/07/05 13:15
0
0

Wygląda na to, że na nadchodzącą odsłonę serii WRC będzie trzeba poczekać nieco dłużej.

W marcu jeden z branżowych insiderów zapowiadał, że WRC 23 jest „gotowe do premiery”, a zapowiedź gry zbliża się wielkimi krokami. Pod koniec maja wspomniany informator podzielił się dokładną datą premiery nadchodzącej odsłony serii WRC od Codemasters. W sieci pojawiły się jednak kolejne doniesienia na temat wspomnianej produkcji. Z najnowszych informacji wynika, że na grę będzie trzeba poczekać nieco dłużej.

DiRT 5
DiRT 5

WRC 23 nie zadebiutuje w lipcu. Codemasters najwyraźniej potrzebuje więcej czasu

Autorem najnowszych doniesień dotyczących WRC 23 ponownie jest „billbil-kun”, którego powinny dobrze kojarzyć osoby polujące na darmowe gry. Insider informował wcześniej, że produkcja Codemasters ma zadebiutować na rynku 28 lipca 2023, ale termin ten prawdopodobnie jest już nieaktualny. Gra wciąż nie doczekała się bowiem oficjalnej zapowiedzi i najwyraźniej zaliczyła wewnętrzne opóźnienie.

Według najnowszych informacji, którymi podzielił się „billbil-kun”, premiera WRC 23 ma odbyć się przed 1 listopada 2023 roku. Tym razem insider nie był jednak w stanie podać konkretnej daty. Podobnie jak w przypadku poprzednich doniesień, tak i tym razem nie otrzymaliśmy żadnego komentarza ze strony Electronic Arts i Codemasters. Zainteresowanym nie pozostaje więc nic innego, jak czekać na oficjalną zapowiedź gry.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że ostatnia odsłona serii WRC, czyli WRC Generations, zadebiutowała na rynku w listopadzie ubiegłego roku. Produkcja studia KT Racing dostępna jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianego tytułu, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja WRC Generations – ostatni taki odcinek specjalny.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!