WRC 23 z datą premiery? Insider ujawnił dokładny termin debiutu gry Codemasters

Mikołaj Ciesielski
2023/05/23 08:25
1
0

W sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat nadchodzącej odsłony serii WRC.

Już pod koniec marca jeden z branżowych insiderów informował, że WRC 23 jest „gotowe do premiery”, a zapowiedź gry zbliża się wielkimi krokami. Firma Electronic Arts i deweloperzy ze studia Codemasters do tej pory nie zdecydowali się jednak zaprezentować graczom wspomnianej produkcji. Tymczasem do sieci trafiła dokładna data premiery nowej odsłony serii WRC.

DiRT 5
DiRT 5

WRC 23 z premierą w lipcu? Nowe doniesienia na temat produkcji studia Codemasters

Autorem najnowszych doniesień dotyczących WRC 23 ponownie jest „billbil-kun”, który powinien być dobrze znany wszystkim łowcom okazji polującym na darmowe gry. Według insidera produkcja studia Codemasters zadebiutuje na rynku 28 lipca 2023 roku. Informator zdradził także, że nadchodząca odsłona serii WRC będzie dostępna w dwóch wersjach – standardowej oraz „Champions”.

Insider dodał również, że WRC 23 zmierza wyłącznie na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Ponadto „billbil-kun” uważa, że jednym z bonusów – do zamówień przedpremierowych lub edycji „Champions” – będzie trzymiesięczna subskrypcja WRC+. Na potwierdzenie powyższych doniesień musimy jednak nieco poczekać.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że ostatnia odsłona serii WRC, czyli WRC Generations, zadebiutowała na rynku w listopadzie ubiegłego roku. Produkcja studia KT Racing dostępna jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianego tytułu, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja WRC Generations – ostatni taki odcinek specjalny.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
marcin
Gość
24/05/2023 20:23

Oby to nie była kopia Dirt Rally dla małej garstki graczy i tak pocięta jak dwójka.