Resident Evil 4 Remake z polskimi napisami. Grupa fanów przygotuje spolszczenie

Mikołaj Ciesielski
2023/03/22 09:40

Polskiej wersji językowej doczekała się już nawet wydana niedawno wersja demonstracyjna.

Premiera Resident Evil 4 Remake już w ten piątek. Niestety – podobnie jak Resident Evil Village – odświeżona wydanie hitu Capcomu z 2005 roku nie otrzyma polskiej wersji językowej. Użytkownicy komputerów osobistych mogą jednak spać spokojnie. Grupa doświadczonych w tej kwestii fanów Resident Evil zapowiedziała bowiem, że przygotuje spolszczenie dla wspomnianej produkcji. Zainteresowani już teraz mogą sprawdzić pierwsze efekty.

Resident Evil 4 Remake z polskimi napisami. Grupa fanów przygotuje spolszczenie

Resident Evil 4 Remake otrzyma polskie napisy. Fani zapowiadają spolszczenie

Przygotowaniem spolszczenia do Resident Evil 4 Remake zajmie się REpatriacja, czyli polska grupa fanów serii Resident Evil. Zainteresowani nie powinni obawiać się o jakość tłumaczenia. Wspomniana ekipa ma już bowiem na swoim koncie dwa udane projekty, ponieważ w przeszłości przygotowała polską wersję Resident Evil Village oraz Resident Evil z 1996 roku.

Gracze PC mogą już nawet sprawdzić, jak polska wersja Resident Evil 4 Remake wypada w praktyce. Na oficjalnej stronie grupy REpatriacja dostępne jest bowiem spolszczenie dla wydanej niedawno wersji demonstracyjnej. Na dole wiadomości znajdziecie natomiast materiał wideo prezentujący odświeżoną wersję hitu Capcomu z polskimi napisami.

Na koniec przypomnijmy, że Resident Evil 4 Remake zadebiutuje 24 marca na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Capcom zapowiedział także, że premierowa aktualizacja poprawi efekty deszczu, o które martwili się fani serii Resident Evil.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!