Więcej pierścieni i powrót kultowego potwora z Władcy Pierścieni w 2. sezonie Pierścieni Władzy

Radosław Krajewski
2023/05/09 14:50
3
0

Na widzów produkcji Amazona czeka kilka niespodzianek w nowych odcinkach.

Pomimo strajku scenarzystów prace nad drugim sezonem Pierścieni Władzy wciąż trwają. Na premierę nowych odcinków będziemy musieli poczekać do przyszłego roku, ale aktorka Morfydd Clark podczas imprezy FYC w Hollywood podzieliła się kilkoma nowymi informacjami o nadchodzącym sezonie. Ujawniła, że fani mogą oczekiwać pojawienia się kolejnych pierścieni.

Więcej pierścieni i powrót kultowego potwora z Władcy Pierścieni w 2. sezonie Pierścieni Władzy

Przypomnijmy, że w pierwszym sezonie byliśmy świadkami wykucia trzech elfich pierścieni przez mistrza Celebrimbora, któremu asystował Halbrand. Morfydd Clark zdradziła, że w nowych odcinkach zostaną stworzone kolejne pierścienie. Niestety nie wiadomo, czy chodzi o pierścienie wykute dla krasnoludów i ludzi, czy też może o Jedyny Pierścienień, który noszony był przez Saurona.

Aktorka przyznała także, że Galadriela otrzyma pierścień znany jako Nenya. Pozostałe dwa trafią do Gil-Galada oraz Cirdana, legendarnego budowniczego okrętów, który zadebiutuje w drugim sezonie.

Szeloba pojawia się w drugim sezonie Pierścieni Władzy

To jeszcze nie koniec rewelacji, gdyż według Fellowship of Fans w nowych odcinkach pojawi się Szeloba. Fani mogą kojarzyć tę ogromną pajęczycę z Władcy Pierścieni: Powrotu króla z trylogii Petera Jacksona. Szeloba mieszkała w Mordorze i zawarła z Sauronem pakt, aby strzec jednego z wejść do krainy, w zamian mogła żywić się przypadkowymi ofiarami i orkami.

GramTV przedstawia:

Nie wiadomo, w jaki sposób Szeloba zostanie wprowadzona, ani też jaką odegra rolę. Plotki sugerują, że nie otrzyma dużo czasu ekranowego, ale będzie miała znaczenie dla przebiegu wydarzeń w drugim sezonie serialu.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
3
Spar1988
Gramowicz
10/05/2023 23:23

Będzie tylu fanów co wiedzmin the orgin czy jakoś tak :D

Norgon
Gramowicz
09/05/2023 18:00

Szeloba zostanie uduszona gołymi rękami przez czarnego elfa czyli tak jak było naprawdę.​

wolff01
Gramowicz
09/05/2023 14:56

Jakich widzów?