Warhammer 40,000: Space Marine 2 na nowym zwiastunie. Zobaczcie krwawy gameplay

Mikołaj Ciesielski
2023/05/26 08:00
1
1

Zobaczcie kilka nowych ujęć rozgrywki z nadchodzącej produkcji skierowanej do miłośników uniwersum Warhammera 40,000.

Na The Game Awards 2022 mieliśmy okazję zobaczyć efektowny zwiastun rozgrywki z Warhammer 40,000: Space Marine 2. Wczoraj natomiast – w ramach pokazu Skulls 2023 – firma Focus Entertainemnt oraz deweloperzy ze studia Saber Interactive zaprezentowali kolejny materiał promocyjny wspomnianej produkcji. Najnowszy gameplay trailer jest dość krótki, ale i tak dostarcza sporo wrażeń.

Warhammer 40,000: Space Marine 2 na nowym zwiastunie. Zobaczcie krwawy gameplay

Do sieci trafił krótki, ale brutalny gameplay trailer z gry Warhammer 40,000: Space Marine 2

Wspomniany zwiastun trwa nieco ponad minutę i pokazuje, jak kapitan Titus – główny bohater gry – w brutalny sposób rozprawia się ze stojącymi na jego drodze oponentami. Możemy również zobaczyć, jak protagonista rozprawia się z hordą Tyranidów za sprawą broni palnej. Na końcu zaprezentowano natomiast Edycję Kolekcjonerską Warhammer 40,000: Space Marine 2.

Posiądź nadludzkie zdolności i brutalność Kosmicznych Marines, najwspanialszych wojowników Imperatora. Wykorzystaj śmiercionośne zdolności i arsenał niszczycielskiej broni, żeby unicestwić hordy Tyranidów. Zatrzymaj napór koszmarów galaktyki w spektakularnych bitwach na odległych planetach. Odkryj mroczne sekrety i odeprzyj wiekuistą noc, aby dowieść swego oddania ludzkości.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Warhammer 40,000: Space Marine 2 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Produkcja ma zadebiutować na rynku w tym roku. Dokładna data premiery nie jest jednak znana. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat pierwszej części serii, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Warhammer 40,000: Space Marine – recenzja.

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
26/05/2023 19:01

Jak nic muszę kompa ulepszyć.