Wargaming świętuje 25. urodziny. Będą niespodzianki dla graczy

Krzysztof Żołyński
2023/08/04 12:30
0
0

Wargaming jest na rynku od 25 lat. Taki wynik zobowiązuje, ale oznacza też ogromne zaufanie graczy. W związku z tym zaczyna się wielkie świętowanie!

Wargaming zaplanował wiele ciekawych wydarzeń w grach, przygotował wyjątkowe oferty i kolejny raz postanowił wesprzeć walczącą Ukrainę.

Wargaming świętuje 25. urodziny. Będą niespodzianki dla graczy

Czas gna do przodu i ćwierć wieku zleciało bardzo szybko, ale Wargaming dokonał w tym czasie wielkiego postępu. W tej chwili jest rozpoznawalną na całym świecie marką, która może się pochwalić 20 grami dostępnymi na w zasadzie wszystkich platformach, które ogrywane są przez miliony graczy.

Co Wargaming przygotował na swoje 25. urodziny?

Od 2 do 8 sierpnia, gracze na platformie Steam mogą korzystać z ograniczonych czasowo promocji, w tym darmowych rocznicowych DLC do flagowych gier studia Wargaming. Ponadto, firma przygotowała specjalną, multiproduktową paczkę urodzinową „WG25 4w1”, zawierającą między innymi: potężne pojazdy, dni konta premium oraz elementy personalizacji – wszystko w ramach 90% przeceny. Do tego mamy specjalną 70% obniżkę cen w rocznicowej paczce World of Tanks / World of Warships. Wszelkie szczegóły znajdziecie na urodzinowej stronie, uruchomionej na Steam

Jeśli gracie w czołgi to biorąc udział w wydarzeniu z okazji 25. rocznicy studia, możecie zdobyć walutę, różnego rodzaju materiały bojowe, malowanie pancerza, emblematy, dzień konta premium i wiele innych przygotowanych na tę okazję niespodzianek.

Z kolei dla kapitanów statków przygotowano walutowe bonusy, flagi i inne podarunki będące nagrodą za udział w serii specjalnych misji.

GramTV przedstawia:

Dla wielbicieli wojen w przestworzach, przygotowano serię misji bojowych, które wprowadzą do gry wyjątkowe nagrody i unikalny emblemat.

World of Tanks Blitz zaoferuje misję „Wargaming kończy 25 lat!”, wprowadzającą rocznicowego awatara jako jedną z nagród.

W roku 1998, nie mógłbym sobie wyobrazić, że z niewielkiej grup przyjaciół zjednoczonych w miłości do tworzenia gier wideo, urośniemy do firmy odnoszącej sukcesy na całym świecie. Dzisiaj świętujemy nie tylko nasze osiągnięcia, ale także wspólną drogę poprzez branżę gier wideo, naszych utalentowanych pracowników i pełnych pasji graczy. Przed nami nowy rozdział, w którym w dalszym ciągu będziemy tworzyć niezapomniane doświadczenia dla graczy z całego globu. Wszystkiego najlepszego, Wargaming! – mówi Wiktor Kisły, CEO Wargaming.

Urodziny to nie tylko powód do beztroskiej zabawy. Wargaming nie zapomina o ludziach na Ukrainie, walczących o swoją wolność. Studio kontynuuje także swoje nieprzerwane wsparcie dla obywateli Ukrainy, przekazując kwotę 250 tys. dolarów fundacji United24, oficjalnej platformie do zbiórek publicznych dla Ukrainy. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu medycznego i pomoc ludziom dotkniętym przez wojnę na terytorium Ukrainy.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!