Wargaming na PGA 2023. Jakie atrakcje przygotowali dla graczy?

Materiał sponsorowany
2023/10/01 17:00
0
0

Fani World of Warships znajdą coś dla siebie na tegorocznym PGA.

Już 6 października startują targi Poznań Game Arena 2023. Na imprezie nie zabraknie studia Wargaming, które po krótkiej przerwie wraca na największe targi gier wideo w Polsce. Fani morskich batalii czeka weekend pełen atrakcji, które firma przygotowała dla graczy.

Wargaming na PGA 2023. Jakie atrakcje przygotowali dla graczy?

World of Warships na PGA


Stoisko World of Warships zostanie ulokowane w hali 7A. Chętni będą mogli spróbować swoich sił w morskich podbojach na jednej z wielu stacji gamingowych przygotowanych dla graczy. Zarówno doświadczeni kapitanowie, jak i ci dopiero rozpoczynający swoją przygodę w grze będą mieli szanse zmierzyć się w wypełnionych adrenaliną pojedynkach na wodzie. Nie zabraknie więc rywalizacji niszczycieli, krążowników, łodzi podwodnych i lotniskowców, a wszystko w nowym, ulepszonym wydaniu wprowadzonym w najnowszej aktualizacji gry.
Dla studia Wargaming to wyjątkowy rok. Nie tak dawno firma obchodziła 25. rocznicę istnienia. Ostatnie ćwierć wieku wypełnione było wieloma sukcesami, do których przyczyniło się także kultowe „WoWS”. Gra z kolei dosłownie kilka tygodni temu celebrowała swoje ósme urodziny. Nie brakuje więc powodów, aby wspólnie świętować i dzielić się doświadczeniami na tym wyjątkowym święcie gier wideo. Wargaming przygotował dla odwiedzających wiele atrakcji, w tym spotkania z popularnymi twórcami gry, aktywności i konkursy z nagrodami, czy też spotkania z cosplayerami. Co jednak najważniejsze, studio szykuje dla swojej społeczności sporą niespodziankę, o której więcej opowie już wkrótce.

GramTV przedstawia:

Aby godnie uczcić tę wyjątkową okazję, Wargaming pojawi się na PGA razem ze swoimi partnerami. Mostki dowodzenia, czyli stacje do grania przygotowane zostaną we współpracy z firmą Genesis, która zapewni odwiedzającym najlepszy sprzęt do grania. Równocześnie firma Gamivo przygotowała dla kapitanów liczne atrakcje i nagrody, przez co przez całe 3 dni wydarzenia, nie będzie czasu na nudę.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!