Xbox Developer_Direct zapowiedziane. Microsoft pokaże wielkie hity na prezentacji

Radosław Krajewski
2024/01/09 16:20
0
0

Microsoft ujawnił szczegóły nadchodzącego Xbox Developer_Direct, na którym nie zabraknie oczekiwanych gier od deweloperów należących do firmy.

Doniesienia o styczniowym Xbox Developer_Direct pojawiły się już wcześniej, a teraz Microsoft oficjalnie potwierdził, że impreza odbędzie się w czwartek, 18 stycznia o godzinie 21:00 czasu polskiego. Gracze będą mogli obejrzeć pokazy najnowszych gier szykowanych na konsole Xbox Series X/S, komputery osobiste, a także tytuły w Xbox Game Pass, które pojawią się w tym roku i nie tylko.

Xbox Developer_Direct zapowiedziane. Microsoft pokaże wielkie hity na prezentacji

Xbox Developer_Direct – Microsoft zaprasza na pokaz gier na Xbox i PC

Wydarzenie potrwa maksymalnie godzinę, gdyż już o 22:00 czasu polskiego Microsoft wraz ZeniMax Online Studios zaprasza na pokaz nowości w The Elder Scrolls Online szykowany na 2024 roku. Fani produkcji będą mieli okazję poznać szczegóły szykowanej na bieżący rok aktualizacji.

Xbox Developer_Direct zaprezentuje nowe informacje, w tym materiały z takich gier, jak Indiana Jones od MachineGames, Avowed tworzone przez Obsidian, a także Ara: History Untold, które powstaje w Oxide Games i Senua’s Saga: Hellblade II od Ninja Theory.

GramTV przedstawia:

Impreza będzie pierwszą z zaplanowanego cyklu wydarzeń, które zaprezentuje graczom Xbox i PC nowe szczegóły nadchodzących gier. Według plotek mamy spodziewać się również kolejnej dużej niespodzianki, jaką przed rokiem było Hi-Fi Rush.

Dodatkowo Microsoft ogłosił, że Developer_Direct nie przedstawi żadnych aktualizacji dotyczących gier Activision Blizzard, w tym pojawienia się pierwszych tytułów dewelopera w Xbox Game Pass. Firma zapewniła, że więcej szczegółów poznamy w tym roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!