Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

W nadchodzącej grze Kojima Productions wystąpi aktorka znana z filmu Deadpool 2

Mikołaj Ciesielski
2022/11/01 15:30

Informacje zostały odnalezione na oficjalnej stronie studia.

W nadchodzącej grze Kojima Productions wystąpi aktorka znana z filmu Deadpool 2

Na początku października dowiedzieliśmy się, że w nadchodzącej produkcji Kojima Productions wystąpi Elle Fanning – amerykańska aktorka znana m.in. z serialu „Wielka” czy też roli Aurory w filmach „Czarownica” i „Czarownica 2”. Sam Hideo Kojima określa natomiast wspomniany projekt mianem „nowego medium”. Tymczasem do sieci trafiły kolejne informacje związane z obsadą tajemniczego tytułu. Okazuje się bowiem, że w nowej grze japońskiego dewelopera pojawi się również aktorka, która wystąpiła w filmie „Deadpool 2”.

Shioli Kutsuna pojawi się w nowej grze studia Kojima Productions

Redakcja serwisu Insider Gaming odnalazła na stronie studia plakat, który zdradza, że w nadchodzącej produkcji studia Kojima Productions wystąpi Shioli Kutsuna – japońsko-australijska aktorka znana m.in. z roli Yukio w „Deadpool 2”. Kutsuna wystąpiła także w filmie „Zabójczy rejs”, gdzie wcieliła się w Suzi Nakamurę. Niestety dziennikarzom wspomnianego portalu nie udało się ustalić żadnych dodatkowych szczegółów na temat nowej gry Hideo Kojimy.

Należy podkreślić, że wciąż nie wiemy, w jakiej produkcji wystąpią Elle Fanning oraz Shioli Kutsuna. Niewykluczone, że będzie to Death Stranding 2. Warto jednak pamiętać także o Overdose – horrorze od Hideo Kojimy, o którym na początku czerwca informował Tom Henderson. Wspomniana produkcja jest prawdopodobnie „zupełnie nowym doświadczeniem”, nad którym Kojima pracuje wspólnie z Microsoftem.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!