Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Overdose to nowy horror od Hideo Kojimy? Znany insider dzieli się szczegółami

Mikołaj Ciesielski
2022/06/08 08:05

Tom Henderson informuje, że miał już okazję zobaczyć, jak nowa produkcja japońskiego dewelopera prezentuje się w akcji.

Overdose to nowy horror od Hideo Kojimy? Znany insider dzieli się szczegółami

Niewykluczone, że jeden z branżowych insiderów zepsuł niespodziankę, jaką Hideo Kojima wraz ze swoim zespołem szykowali na nadchodzące konferencje poświęcone grom wideo. Tom Henderson na łamach serwisu Try Hard Guides ujawnił bowiem, że miał okazję zobaczyć w akcji nową produkcję japońskiego dewelopera. Z informacji przekazanych przez znanego insidera wynika, że Kojima pracuje nad horrorem zatytułowanym Overdose.

Henderson zdradził, że materiał został dostarczony przez anonimowe źródło. Otrzymane przez dziennikarza wideo miało natomiast przedstawiać bohaterkę, która przemierza ciemne korytarze i oświetla sobie drogę latarką. Akcja ukazana była z perspektywy trzeciej osoby, ale gameplay miał sugerować, że w grze dostępny jest również widok FPP.

Całość zwieńczył natomiast jump scare, po którym na ekranie wyświetlił się tytuł, czyli wspomniane Overdose, a także informacja, że za produkcję odpowiada Hideo Kojima. Henderson ujawnił również, że w główną bohaterkę wcieli się w Margaret Qualley, która w Death Stranding wcieliła się w postać Mamy.

Co ciekawe, artykuł poświęcony Overdose zniknął już z portalu Try Hard Guides, co może sugerować, że Kojima faktycznie szykuje się do prezentacji gry na Summer Game Fest lub Xbox & Bethesda Games Showcase.

Oczywiście należy podkreślić, że sam Hideo Kojima oraz deweloperzy ze studia Kojima Productions nie odnieśli się do powyższych rewelacji, a choć Tom Henderson uważany jest za wiarygodne źródło informacji, to jak zawsze w takich przypadkach radzimy podchodzić do powyższych doniesień z dystansem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!