Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Elle Fanning bohaterką nowej gry Kojima Productions? Twórcy bawią się z fanami

Mikołaj Ciesielski
2022/10/07 07:40

Hideo Kojima wraz ze swoim zespołem ujawnili kolejny element układanki.

Elle Fanning bohaterką nowej gry Kojima Productions? Twórcy bawią się z fanami

Kilka dni temu za pośrednictwem Twittera Hideo Kojima opublikował tajemniczą grafikę związaną z kolejną produkcją studia Kojima Productions. Tymczasem Japoński deweloper wspólnie ze swoim zespołem postanowił kontynuować zabawę i odkrył kolejny element układanki. Wiele wskazuje bowiem na to, że w główną bohaterkę nadchodzącej gry twórców Death Stranding wcieli amerykańska aktora, Elle Fanning.

Kolejne szczegóły na temat nowej gry Hideo Kojimy

Lance McDonald – znany wśród graczy modder, który poinformował niedawno o złamaniu zabezpieczeń konsoli PlayStation 5 – udostępnił na portalu społecznościowym Twitter wpis, w którym zdradził, że na PAX Australia znalazła się mała wystawa poświęcona nadchodzącej produkcji Kojima Productions. We wspomnianym miejscu odnaleźć można było również kod QR z pytaniem „Where Am I?”.

Okazuje się, że po zeskanowaniu kodu zostajemy przeniesieni na oficjalną stronę Kojima Productions, a naszym oczom ukazuje się grafiką ze wspomnianą Elle Fanning w roli głównej. Po prawej stronie dostrzec można natomiast napis „A Hideo Kojima Game x Elle Fanning”, dlatego też nie ma wątpliwości, że gwiazda serialu „Wielka” wystąpi w nowej grze twórców Death Stranding.

Niestety wciąż nie wiemy, z jakim dokładnie projektem związane są publikowane przez Kojima Productions zagadki i materiały. Niewykluczone, że zespół faktycznie pracuje nad Death Stranding 2. Warto także pamiętać o Overdose – horrorze od Hideo Kojimy, o którym na początku czerwca informował Tom Henderson. Nie można zapominać również o „zupełnie nowym doświadczeniu”, nad którym Kojima pracuje wspólnie z Microsoftem.

Na ten moment nie pozostaje nam jednak nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne elementy układanki, dotyczące nowej gry studia Kojima Productions.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!