W jaki sposób Deadpool znajdzie się w świecie MCU? Scenarzysta zdradza szczegóły

Radosław Krajewski
2022/06/25 14:00

Otrzymaliśmy pierwsze wskazówki dotyczące pojawienia się Pyskatego Najemnika w głównym świecie z uniwersum Marvela.

Niedawno scenarzyści Rhett Reese i Paul Wernick, którzy pracowali nad dwoma poprzednimi filmami o Deadpoolu, uspokoili fanów i zapewnili, że trzecia część nie będzie mniej brutalna i wulgarna od pierwszych dwóch odsłon serii. Scenariusz do Deadpoola 3 wciąż nie jest gotowy, ale nowe informacje o filmie zdradził Reese w niedawnym wywiadzie dla podcastu Post Credt serwisu BroBible. Ujawnił, że pojawienie się Deadpoola w MCU będzie miało związek z przedstawioną historią i wszystko wskazuje na to, że w filmie zobaczymy przeniesienie postaci ze swojego świata do uniwersum Marvela.

W jaki sposób Deadpool znajdzie się w świecie MCU? Scenarzysta zdradza szczegóły

To wspaniała okazja na historię w stylu wyłowienia ryby z wody. Deadpool to lunatyk w centrum filmu. Wrzucimy więc tego szaleńca do bardzo zdrowego, racjonalnego świata. Będzie naprawdę fajnie.

GramTV przedstawia:

Szczegóły dotyczące Deadpoola 3 nie zostały jak dotąd ujawnione. Reżyserem filmu został Shawn Levy, z którym Ryan Reynolds pracował już dwukrotnie przy Free Guy i Projekt Adam. Nie wiadomo, kto zagra u boku Reynoldsa, ani kiedy ruszą prace na planie.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!