Doktor Strange w multiwersum obłędu w Disney+. Polska premiera na platformie

Radosław Krajewski
2022/06/22 08:00
0
0

Najnowszy film Marvela trafił już do biblioteki platformy streamingowej Disneya.

Zaledwie po 48 dniach od kinowej premiery Doktor Strange w multiwersum obłędu trafił do oferty Disney+. Najnowsze przygody najpotężniejszego maga w uniwersum spodobały się zarówno widzom, jak i krytykom. Produkcja może pochwalić się 74% pozytywnych recenzji w serwisie Rotten Tomatoes oraz 943,1 mln dolarów globalnego przychodu. Na debiut na streamingu nie musieliśmy więc długo czekać i druga część przygód Doktora Strange’a jest już dostępna w bibliotece Disney+. Film dostępny jest również w formacie IMAX Enhanced.

Doktor Strange w multiwersum obłędu w Disney+. Polska premiera na platformie

Stephen Strange wpada w kolejne tarapaty, gdy na swej drodze spotyka pochodzącą z innego wymiaru Americę Chavez. Razem trafiają do innego świata, aby odkryć tajemnicze zło i je powstrzymać, zanim zniszczy multiwersum. Bohater musi zmierzyć się z zaskakującą zagrożeniem, które wystawi go na kolejną próbę.

Reżyserem filmu jest Sam Raimi, który wcześniej współpracował z Marvelem przy pierwszej trylogii Spider-Mana. W obsadzie znaleźli się: Benedict Cumberbatch, Benedict Wong, Rachel McAdams, Elizabeth Olsen, Chiwetel Ejiofor, Xochitl Gomez, Michael Stuhlbarg, Sheila Atim oraz Bruce Campbell.

GramTV przedstawia:

Doktor Strange w multiwersum obłędu zadebiutował w kinach 6 maja 2022 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!