Deadpool 3 niczym dwie poprzednie części. Film będzie wulgarny i brutalny

Radosław Krajewski
2022/06/06 17:15

Pyskaty Najemnik dołączy do uniwersum MCU, ale nic nie straci na swoim ciętym języku i ostrych jak brzytwa mieczach.

Trzecia część Deadpoola jest obecnie w produkcji. W marcu poinformowano, że reżyserem widowiska został Shawn Levy, który współpracował z Ryanem Reynoldsem przy Free Guy i Projekt Adam. Wtedy ujawniono również, że nowymi scenarzystami zostali Rhett Reese i Paul Wernick, którzy napisali historię do dwóch poprzednich części serii. Teraz jeden ze scenarzystów potwierdził, że „Deadpool pozostanie Deadpoolem” i Marvel nie zamierza ograniczać twórców i film będzie przeznaczony wyłącznie dla widzów dorosłych.

Deadpool 3 niczym dwie poprzednie części. Film będzie wulgarny i brutalny

Byli w tym bardzo wspierający. Jeśli chodzi o konkretny żart, to w przypadku przekroczenie granicy, mogą w pewnym momencie powiedzieć: „może nie ten żart”, ale myślę, że bardzo wspierają nas w tym, co robimy. Zdają sobie sprawę, że robiliśmy już to oddzielnie przy wcześniejszych filmach i widzieli nasz sukces, ale mieli również swój jeszcze większy sukces. Miejmy więc nadzieję, że będzie to udany związek. Ale zdecydowanie mamy ich wsparcie i to jest wspaniałe uczucie.

GramTV przedstawia:

Szczegóły dotyczące Deadpoola 3 nie są na razie znane. Wciąż nie znamy daty rozpoczęcia zdjęć, które mogą wystartować jeszcze w tym roku. Na premierę filmu możemy poczekać nawet do 2024 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!