Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

W Hogwarts Legacy bohater będzie mógł zginąć na kilka makabrycznych sposobów

Mikołaj Ciesielski
2023/01/17 08:05

Wpis jednej z aktorek głosowych zdradza nowe szczegóły na temat nadchodzącej produkcji osadzonej w świecie Harry’ego Pottera.

W Hogwarts Legacy bohater będzie mógł zginąć na kilka makabrycznych sposobów

W ostatnich dniach nie możemy narzekać na brak wiadomości związanych z Hogwarts Legacy. W zeszłym tygodniu otrzymaliśmy bowiem m.in. materiał wideo poświęcony postaci Phineasa Nigellusa Blacka, poznaliśmy szczegóły na temat trybów graficznych na konsolach, a także dowiedzieliśmy się, że produkcja będzie zgodna ze Steam Deckiem. Tymczasem jedna z aktorek głosowych podzieliła się kolejną – całkiem interesującą – informacją na temat wspomnianego tytułu.

Jedna z aktorek głosowych Hogwarts Legacy dzieli się ciekawym szczegółem na temat gry

Amelia Gething – która w Hogwarts Legacy występuje jako żeński głos grywalnej postaci – opublikowała wpis na portalu Instagram, w którym ujawniła, że w nadchodzącej produkcji studia Avalanche Software główny bohater lub bohaterka będą mogli zginąć na kilka różnych i dość makabrycznych sposób.

W swoim wpisie Gething wspomina m.in. o „usmażeniu przez smoka” oraz spadaniu z miotły. Deweloperzy z pewnością przygotowali jednak kilka dodatkowych – i równie bolesnych – sposobów na zakończenie żywota głównego bohatera lub bohaterki, a gracze będą mogli się o tym przekonać za nieco ponad trzy tygodnie.

Na koniec przypomnijmy, że Hogwarts Legacy zadebiutuje na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S już 10 lutego (posiadacze edycji Deluxe będą mogli rozpocząć zabawę 3 dni wcześniej). Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami premiera gry na PlayStation 4 i Xbox One odbędzie się natomiast 4 kwietnia, a na Nintendo Switch tytuł trafi dopiero 25 lipca. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z pełnymi wymaganiami sprzętowymi na PC.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!