Hogwarts Legacy z obsługą wielu trybów graficznych. Zagramy w 60 FPS-ach

Radosław Krajewski
2023/01/14 19:00
0
0

Gracze otrzymają opcje, które będą mogli dostosować do własnych preferencji na konsolach PS5 i XSX/S.

Premiera Hogwarts Legacy zbliża się wielkimi krokami. Jedna z najbardziej oczekiwanych gier bieżącego roku niedawno doczekała się zapowiedzi obsadowej, z której dowiedzieliśmy się, że Simon Pegg wcieli się w Phineasa Nigellusa Blacka. Studio Avalanche Software zaprezentowało również oficjalne wymagania sprzętowe dla komputerów osobistych, a teraz zdradzili pierwsze informacje dotyczące trybów graficznych na konsolach w swoim nadchodzącym tytule.

Hogwarts Legacy z obsługą wielu trybów graficznych. Zagramy w 60 FPS-ach

Hogwarts Legacy z “wieloma graficznymi trybami” na konsolach

Na stronie Portkey Games, wchodzącej w skład WB Games, pojawiły się szczegóły obsługiwanych przez grę trybów graficznych na PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Deweloperzy nie zdradzili wszystkich dostępnych trybów w Hogwarts Legacy, ale zapewnili, że jeden z nich pozwoli graczom na poznanie gry w 60 klatkach na sekundę.

Wersje gry Hogwarts Legacy na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S obsługują wiele graficznych trybów gry, z których najpopularniejszy to tryb Fidelity, który zapewni 30 klatek na sekundę, oraz tryb wydajności, który celuje w 60 klatek na sekundę.

GramTV przedstawia:

Produkcja zapewni również obsługę zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR) na konsolach PS5 i XSX/S. Gracze posiadający odpowiednie telewizory i monitory mogą więc liczyć na lepszą wydajność w każdym z oferowanych trybów graficznych.

Przypomnijmy, że Hogwarts Legacy zadebiutuje już 10 lutego na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Posiadacze PlayStation 4 i Xbox One muszą uzbroić się w cierpliwość, gdyż wersje gry na starsze konsole zostały opóźniona do 4 kwietnia.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!