Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 z prezentacją kolejnego wampirzego klanu

Mikołaj Ciesielski
2023/11/15 07:35
2
0

Studio The Chinese Room opublikowało nowy materiał promocyjny, który skupia się na klanie Tremere.

W zeszłym tygodniu do sieci trafił nowy zwiastun Vampire: The Masquerade Bloodlines 2, który skupiał się na prezentacji pierwszego wampirzego klanu. Studio The Chinese Room najwyraźniej nie zamierza jednak zwalniać tempa, ponieważ do sieci trafił kolejny materiał promocyjny poświęcony wspomnianej produkcji. Najnowszy trailer przedstawia drugi grywalny klan, który będzie dostępny w nadchodzącej kontynuacji legendarnego RPG z 2004 roku.

Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 z prezentacją kolejnego wampirzego klanu

Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 na nowym zwiastunie. Krótki gameplay trailer przedstawia klan Tremere

The Chinese Room postanowiło tym razem przedstawić graczom klan Tremere. Opublikowany zwiastun – podobnie jak miało to miejsce ostatnim razem – nie należy do najdłuższych, ponieważ trwa zaledwie 15 sekund. Nie zabrakło w nim jednak miejsca na fragmenty rozgrywki prezentujące część umiejętności, którymi posługują się członkowie wspomnianej frakcji w Vampire: The Masquerade Bloodlines 2.

Klan Tremere używa swoich mocy do kontrolowania własnej krwi, a także krwi swoich oponentów. Deweloperzy zapowiadają, że styl gry – oferowany przez wspomnianą frakcję – powinien przypaść do gustu graczom, którzy wolą zachowywać dystans. W trakcie walki użytkownicy będą natomiast mogli m.in. gotować krew stojących im na drodze przeciwników czy kształtować pociski z własnej krwi.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Wspomniana produkcja ma zadebiutować na wymienionych platformach jesienią 2024 roku. Dokładna data premiery gry nie jest jednak w tym momencie znana.

Komentarze
2
dariuszp
Gramowicz
15/11/2023 10:26

Te prezentacje w zasadzie nic nie pokazują. Czy ta gra to scam?

Niakadan
Gramowicz
15/11/2023 10:07

Magowie krwi ciekawe czy będą OP jak w 1  o ile w ogóle ta gra wyjdzie