V Rising z nowymi wynikami sprzedaży. Sukces gry zaskoczył nawet samych twórców

Mikołaj Ciesielski
2022/05/25 11:15

Produkcja Stunlock Studios osiągnęła kolejny kamień milowy.

V Rising z nowymi wynikami sprzedaży. Sukces gry zaskoczył nawet samych twórców

W zeszłym tygodniu informowaliśmy, że V Rising w zaledwie cztery dni po premierze znalazło aż 500 tysięcy nabywców. Okazuje się jednak, że produkcja Stunlock Studios nie powiedziała ostatniego słowa. Deweloperzy poinformowali bowiem wczoraj za pośrednictwem Twittera, że w zaledwie tydzień od debiutu sprzedaż gry przekroczyła milion egzemplarzy. Niespodziewany sukces V Rising zaskoczył nawet samych twórców.

Jeremy Fielding, community manager w Stunlock Studios, w rozmowie z IGN przyznał, że „absolutnie nie spodziewał się tylu osób” grających w V Rising. Deweloper powiedział również, że nikt w zespole nie myślał, że sukces gry będzie „tak wielki”. Zwłaszcza że w momencie zapowiedzi tytuł nie wzbudził większego zainteresowania.

Fielding poinformował, że gracze zaczęli zwracać uwagę na V Rising dopiero w momencie, gdy uruchomione zostały zamknięte beta testy. Przedstawiciel Stunlock Studios przyznaje, że wspomniany tytuł jest „wyjątkową”, ale zarazem trudną do wytłumaczenia produkcją i dopiero po zagraniu w nią, użytkownik jest w stanie zrozumieć, na czym polega sens zabawy.

Przed ekipą Stunlock Studios wciąż wiele pracy. V Rising znajduje się bowiem obecnie w programie Early Access. Twórcy zakładają, że ich produkcja opuści wczesny dostęp za około 12 miesięcy, ale wszystko zależy od opinii użytkowników. Warto wspomnieć, że priorytetem jest obecnie wprowadzenie do gry trybu offline.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!