V Rising cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Wyniki sprzedaży imponują

Mikołaj Ciesielski
2022/05/21 10:00
0
0

Deweloperzy ze Stunlock Studios mają powody do radości.

V Rising cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Wyniki sprzedaży imponują

V Rising zadebiutowało w tym tygodniu w programie Early Access na Steam. Produkcja Stunlock Studios zaliczyła naprawdę udany debiut na platformie Valve, gdzie może pochwalić się zarówno dobrymi opiniami, jak i świetnymi wynikami aktywności. O dużym zainteresowaniu grą świadczą też wyniki sprzedaży. Okazuje się bowiem, że w 4 dni od premiery V Rising znalazło aż pół miliona nabywców.

Twórcy podzielili się powyższą informacją za pośrednictwem oficjalnego konta gry na Twitterze, gdzie podziękowali również graczom za sięgnięcie po wspomnianą produkcję. Deweloperzy nie zamierzają jednak spoczywać na laurach. Studio postanowiło bowiem sprostać wymaganiom użytkowników i zapowiedziało, że V Rising doczeka się niebawem trybu offline.

Na koniec przypomnijmy, że V Rising powstaje wyłącznie z myślą o komputerach osobistych. Deweloperzy ze Stunlock Studios zakładają, że ich produkcja będzie znajdować się we wczesnym dostępie przez około 12 miesięcy. Twórcy mają nadzieję, że przez ten czas uda się ukończyć grę i udostępnić jej pełną wersję.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!