V Rising w polskiej wersji językowej. Wampirzy survival otrzymał nowy patch

Mikołaj Ciesielski
2022/06/21 10:35

Deweloperzy ze Stunlock Studios kontynuują rozwój swojej produkcji.

V Rising w polskiej wersji językowej. Wampirzy survival otrzymał nowy patch

W zeszłym tygodniu Stunlock Studios poinformowało, że sprzedaż V Rising przekroczyła 2 miliony egzemplarzy. Nic więc dziwnego, że deweloperzy w pocie czoła pracują nad nowymi elementami i poprawkami. Kilka dni temu tytuł doczekał się kolejnej aktualizacji, która w szczególności powinna ucieszyć rodzimych fanów wspomnianej produkcji. Ostatni patch wzbogacił bowiem V Rising o polską wersję językową.

Produkcja Stunlock Studios otrzymała wsparcie dla siedmiu nowych języków. Oprócz polskiej lokalizacji do gry dodano również węgierską, włoską, japońską, koreańską, rosyjską oraz turecką wersję językową. Ponadto aktualizacja wprowadziła sporo poprawek, a także zmian w balansie rozgrywki. Zainteresowanych pełną listą nowości zachęcamy do zapoznania się z opisem patcha pod tym adresem.

Na koniec przypomnijmy, że V Rising powstaje wyłącznie z myślą o komputerach osobistych. Deweloperzy ze Stunlock Studios zakładają, że ich produkcja będzie znajdować się we wczesnym dostępie przez około 12 miesięcy. Jeśli natomiast jesteście zainteresowani naszymi wrażeniami ze wspomnianej produkcji, to zapraszamy Was do lektury: Testujemy V Rising – Drakula byłby dumny.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!