V Rising nie zwalnia tempa. Kolejne setki tysięcy wampirów dołączyło do gry

Mikołaj Ciesielski
2022/06/18 16:30

Deweloperzy ze Stunlock Studios chwalą się nowymi wynikami sprzedaży swojej produkcji.

V Rising nie zwalnia tempa. Kolejne setki tysięcy wampirów dołączyło do gry

V Rising to bez wątpienia jedno z większych zaskoczeń ostatnich miesięcy. Wampirzy survival od Stunlock Studios zadebiutował miesiąc temu we wczesnym dostępie na Steam i z miejsca podbił serca użytkowników platformy Valve. Tytuł zbiera bardzo dobre opinie, co przekłada się na świetne wyniki sprzedaży. Deweloperzy poinformowali bowiem, że do zabawy dołączyło kolejne 500 tysięcy graczy, a to oznacza, że od momentu premiery po V Rising zdecydowało się sięgnąć już ponad 2 miliony osób.

Twórcy mogą być również zadowoleni z wyników aktywności. W szczytowym momencie ostatniej doby we wspomniany tytuł grało na Steam jednocześnie 39,641 osób. Natomiast w chwili pisania tej wiadomości w V Rising bawi się ponad 40 tysięcy osób. Nie pozostaje nam nic innego jak pogratulować sukcesu i bacznie obserwować dalszy rozwój produkcji.

Na koniec przypomnijmy, że V Rising powstaje wyłącznie z myślą o komputerach osobistych. Deweloperzy ze Stunlock Studios zakładają, że ich produkcja będzie znajdować się we wczesnym dostępie przez około 12 miesięcy. Jeśli natomiast jesteście zainteresowani naszymi wrażeniami ze wspomnianej produkcji, to zapraszamy Was do lektury: Testujemy V Rising – Drakula byłby dumny.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!