Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

V Rising podbija Steama. Wampirzy survival notuje świetny start w Early Access

Mikołaj Ciesielski
2022/05/18 09:25

Produkcja Stunlock Studios zbiera dobre opinie i cieszy się sporą popularnością.

V Rising podbija Steama. Wampirzy survival notuje świetny start w Early Access

Zapowiedziane w maju ubiegłego roku V Rising – gra survivalowa z otwartym światem, w której wcielimy się w wampira – zadebiutowało wczoraj w programie Early Access na Steam i wygląda na to, że deweloperzy ze Stunlock Studios mają powody do zadowolenia. Produkcja zbiera bowiem dobre opinie i cieszy się sporą popularnością, o czym świadczy liczba aktywnych w jednym momencie graczy.

W chwili pisania tej wiadomości V Rising doczekało się na Steam blisko 1,5 tys. opinii, z czego 84% to oceny pozytywne. Jak wspomnieliśmy wyżej, świetnie prezentują się również wyniki aktywności. Obecnie w grze znajduje się bowiem ponad 31 tys. graczy, a w szczytowym momencie ostatniej doby produkcję Stunlock Studios uruchomiło jednocześnie 46,593 użytkowników platformy Valve.

Na koniec przypomnijmy, że V Rising powstaje wyłącznie z myślą o komputerach osobistych. Deweloperzy ze Stunlock Studios zakładają, że ich produkcja będzie znajdować się we wczesnym dostępie przez około 12 miesięcy. Twórcy mają nadzieję, że przez ten czas uda się ukończyć grę i udostępnić jej pełną wersję. Wszystko zależy jednak od odbioru i opinii samych graczy.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!