Uma Thurman i Samuel L. Jackson w komediowym thrillerze kryminalnym The kill room. Jest zwiastun

Krzysztof Żołyński
2023/08/04 16:00
0
0

Shout! Studios opublikowało pierwszy zwiastun swojego thrillera kryminalnego The Kill Room, w którym występują Uma Thurman, Samuel L. Jackson i Joe Manganiello.

Zapowiada się kawał niebanalnego widowiska, nasyconego sporą dawką humoru. Świetnie, że Thurman i Jackson znowu pojawią się razem na ekranie.

Uma Thurman i Samuel L. Jackson w komediowym thrillerze kryminalnym The kill room. Jest zwiastun

Film opowiada losy płatnego zabójcy (Manganiello), jego szefa (Jackson), handlarza dziełami sztuki (Thurman) i ich planu prania brudnych pieniędzy, który przypadkowo zmienia z dnia na dzień zabójcę w awangardową sensację.

Film jest dziełem scenarzysty Jonathana Jacobsona i reżysera Nicola Paone'a (Święto przyjaciół). W obsadzie znaleźli się także Debi Mazar, Dree Hemingway (Jednorożec, Starlet), Amy Keum (Honor Society, Evil) i Candy Buckley (Rzadkie przedmioty). W filmie występują również Larry Pine (Succession, The Royal Tenenbaums), Jennifer Kim (Mozart w dżungli, Dziedzictwo Bourne'a), Matthew Maher (Air, Captain Marvel), Tom Pecinka (The Survivalist) i Alexander Sokovikov (For All Mankind, The Americans ).

GramTV przedstawia:

Film trafi do kin w USA 29 września 2023 roku.

Zwiastun The Kill Room, w którym występują Uma Thurman, Samuel L. Jackson i Joe Manganiello

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!