Ujawniono kompletną obsadę Matrixa 4. Pojawiło się zaskakujące nazwisko

Radosław Krajewski
2021/06/07 12:00

Prace nad Matrixem 4 nadal trwają, a wreszcie poznaliśmy pełną obsadę filmu. Nie brakuje niespodzianek.

Ujawniono kompletną obsadę Matrixa 4. Pojawiło się zaskakujące nazwiskoMoże być to zaskoczenie, ale premiera Matrixa 4 odbędzie się w kinach już za sześć miesięcy. Twórcy nadal pracują nad dokończeniem filmu, a Warner Bros. nad kampanią promocyjną, która jeszcze nie ruszyła. Dlatego też o samym filmie wciąż wiemy niewiele, ale sugerując się wypowiedziami aktorów, możemy oczekiwać nie tylko realizmu wielu scen, ale również technologicznych nowinek, które zmienią sposób kręcenia filmów. Coś się jednak ruszyło i wytwórnia podzieliła się kompletną obsadą produkcji, w której ujawniono jedno niespodziewane nazwisko.

W filmie ponownie pojawią się Keanu Reeves (Neo), Carrie-Anne Moss (Trinity), Jada Pinkett Smith (Niobe) oraz Daniel Bernhardt (Agent Johnson) i Lambert Wilson (Merowing). Nowi członkowie obsady to: Yahya Abdul-Mateen II, Priyanka Chopra Jonas, Jonathan Groff, Neil Patrick Harris, Jessica Henwick, Telma Hopkins, Eréndira Ibarra, Toby Onwumere, Max Riemelt, Brian J. Smith oraz Christina Ricci.

GramTV przedstawia:

To właśnie ta ostatnia aktorka dołączyła do obsady Matrixa 4 jako ostatnia. Christina Ricci znana jest z takich produkcji, jak: Jeździec bez głowy, Kacper, Rodzina Addamsów oraz Koniec niewinności. Jej udział w filmie był ścisłą tajemnicą, w sieci nawet nie pojawiły się żadne przecieki łączące aktorkę z nową odsłoną Matrixa. Niestety nie wiemy w kogo się wcieli, gdyż jej rola owiana jest tajemnicą. Może to sugerować, że jej postać będzie kluczowa do rozwoju fabuły i głównego bohatera.

Reżyserką filmu jest Lana Wachowski, która również brała udział przy tworzeniu scenariusza razem z Aleksandarem Hemonem i Davidem Mitchellem. Światowa premiera filmu Matrix 4 wyznaczona jest na 22 grudnia 2021 roku. Na polskich ekranach produkcja pojawi się już 17 grudnia.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!